Prodej zvýhodněných jednodenních skipasů do oblasti Spital am Semmering - Stuhleck

Prodej jednodenních skipasů StuhleckNechce se vám čekat ve frontě na skipas přímo u pokladen lyžařského areálu? Nabízíme jedinečnou možnost nákupu jednodenních skipasů pro oblast Spital am Semmering - Stuhleck bez čekání přímo u nás v cestovní kanceláři v Brně na ul. Lidická 17! Platbu skipasů lze provést hotově nebo převodem na účet.

Ceník na sezónu 2017/2018 (v prodeji od 28. 12. 2017)

kategorie cena
v Kč
vratná záloha
v Kč
cena
v EUR
vratná záloha
v EUR
Dospělý 1.150,- 60,- € 43,00,- € 2,-
Student (ročník 1993-1998)
Junior (ročník 1999-2002)
1.050,- 60,- € 38,00,- € 2,-
Dítě (ročník 2003-2011) 600,- 60,- € 21,50,- € 2,-

Poznámka: skipasy platí pouze jednu sezónu. Aktuální sezóna trvá od prosince 2017 do března 2018. Skipasy prodáváme formou KEY-CARD, za kterou vybíráme vratnou zálohu (viz tabulka výše), kterou dostanete zpět v EUR při vrácení skipasu  u pokladny ve středisku (nikoliv na našich prodejních místech). Nevyužité skipasy zakoupené prostřednictvím našich prodejních míst lze vrátit, nejpozději však do poloviny března 2018. Zpět dostanete částku, kterou jste za skipasy zaplatili, sníženou o manipulační poplatek 60 Kč za každý vrácený skipas.

Upozornění: při platbě v EUR si prosím nachystejte přesnou částku. Přijímáme pouze nepoškozené bankovky a mince v minimální hodnotě 50 eurocentů a vyšší. Děkujeme za pochopení!


>> chci si objednat skipas <<


Něco málo o lyžování v rakouském Stuhlecku

Lyžařské středisko Stuhleck v městečku Spital am Semmering v nadmořské výšce 1.782 m je největší lyžařskou oblastí Štýrska. Stuhleck byl roku 1891 prvním vrcholem, na kterém se začalo lyžovat. Tento průkopnický čin proslavil oblast kolem Semmeringu a proto patří k úplně prvním oblastem zimních sportů Rakouska.

Středisko Stuhleck (Spital am Semmering)  je skutečným rájem pro lyžaře a milovníky zimních sportů. Na vrchol se můžete dostat komfortními čtyř a šestisedačkovými lanovkami, které jsou částečně chráněny proti špatnému počasí. Užívat si můžete celkem 24 kilometrů sjezdovek, celé středisko je vybaveno děly na výrobu umělého sněhu. Neúnavní lyžaři mohou lyžovat až do pozdních večerních hodin na osvětlené sjezdovce vleku Sonnenlift.

Stuhleck pro děti a nejmenší

Na Stuhlecku se nachází mimo jiné i 5 km dlouhá přírodní sáňkařská dráha, která vede od horní stanice vleku Stuhleckbahn a vede do mezistanice. Využívají ji především rodiny s dětmi a můžeme ji vřele doporučit. Samozřejmostí je dětská lyžařská škola s bezplatným vlekem, který má délku 54 metrů. Celý dětský areál nese název „Dětský svět Semmiho“

V městečku Spital am Semmering se kromě sjezdovek nachází např.: kluziště, curlingové dráhy, upravené zimní turistické stezky, tenisová hala, dva kryté bazény se saunou, apod…

Více informací o středisku v německém jazyce získáte na internetových stránkách www.stuhleck.at

Zpravodajství ze střediska Spital am Semmering – Stuhleck

VIDEO - vítejte na Stuhlecku