Kambodža

Zájezdy

Zájezdy do Kambodže

Typy zájezdů do Kambodže


Vánoce a Silvestr v severním Thajsku a Kambodža Vyprodáno

Barvy, vůně a všudypřítomné úsměvy - to jsou první dojmy z návštěvy Thajska. Pestré buddhistické chrámy, oranžová roucha mnichů a vonné tyčinky. Ulice plné stánku s exotickými dobrotami, smějící se Thajci, rušné noční tržnice, ale také prosté vesnice horských kmenů daleko na severu. A k tomu všemu návštěva Kambodži se svými khmérskými památkami a legendárním Angkor Watem.

30 900 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Kambodža
Typ zájezdu: Expedice Poznávání s turistikou

Termíny:
22.12.2017 – 8.1.2018

18 Délka:
18 dnů
N Náročnost:
2
D Doprava:
letecky, místní doprava
S Stravování:
14x snídaně, 4x oběd, 2x večeře
U Ubytování:
domorodý příbytek hostel hotel

Laos a Kambodža

Za tajemstvím Francouzské Indočíny

Objevte s námi skvosty bývalé Indočíny. V Laosu se zblízka seznámíme se slony, navštívíme buddhistické chrámy, vodopády, krasovou oblast kolem Vang Vieng a na Mekongu budeme objevovat oblast 4 000 ostrovů. V Kambodži nevynecháme unikátní chrámové komplexy Angkor Wat, okusíme život vodních vesnic na jezeře Tonle Sap i rušný Phnom Penh. Sladkou tečkou bude kouzelný ráj ostrova Koh Rong.

28 200 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Kambodža
Typ zájezdu: Expedice Poznávání s turistikou

Termíny:
12.1.2018 – 27.1.2018

16 Délka:
16 dnů
N Náročnost:
1-2
D Doprava:
letecky, místní doprava
S Stravování:
13x snídaně
U Ubytování:
hotel, penzion


Fotky

Fotografie ze zájezdů do Kambodže

Severní Thajsko

© Foto: Martin Hessler, Dominika Sommerová

Barvy, vůně a všudypřítomné úsměvy - to jsou první dojmy z návštěvy Thajska. Pestré buddhistické chrámy, oranžová roucha mnichů a vonné tyčinky. Ulice plné stánku s exotickými dobrotami, smějící se Thajci, rušné noční tržnice, ale také prosté vesnice horských kmenů daleko na severu.

Ohromující chrámové komplexy i pláže Kambodže

© Foto: Martin Hessler a Dominika Sommerová, archiv CK Kudrna

V Kambodže vás ohromí unikátní chrámové komplexy Angkoru, pamatující nejslavnější khmerské krále a svérázný život vodních vesnic na jezeře Tonle Sap. Neopomeneme ani rušný Phnom Penh, jenž byl dříve právem nazýván perlou Jihovýchodní Asie. Písčité pláže ostrova Koh Rong a vyhřáté moře udělají sladkou tečku za asijským dobrodružstvím.

Laos

© Foto: Martin Hessler, Dominika Sommerová, archiv CK Kudrna

Laos - tady plynou dny o poznání pomaleji než voda v Mekongu. Poznejte s námi koloniální Luang Prabang, krasovou oblast Vang Vieng a mnoho dalších buddhistických památek a přírodních krás tohoto tropického skvostu Asie.

Kambodža

© Foto: Martin Hessler, Dominika Sommerová

Kambodža - legendární Angkor Wat  a další unikátní historické památky khmérské říše i pohled do života na největším jezeře jihovýchodní Asie.E-shop s outdoorovým vybavením ceskyraj.com