Facebook KUDRNA

Facebook CK KudrnaStaňte se fanoušky Kudrny! Sdílejte fotky, podělte se s námi o zážitky s cest, soutěžte s námi!

Generální partner

CK Kudrna

Partneři

Jota

RADIO signal

NF Krtek

Café Práh Brno

Zachytit obrazem a zvukem místa, kam se člověk dostal na dalekých cestách patřilo k hlavní náplni expedic od samých začátků objevování světa. U některých cestovatelů tato záliba přerostla ve vášeň a protože sami patříme ke stejně "postiženým" , již léta organizujeme tradiční večery, abychom se vám pokusili prostřednictvím diáčků přiblížit cizí kraje, tamní obyvatele s jejich zvyky, obyčeji a tradicemi. Některá vyprávění jsou podbarvena hudbou, jiná doplňují pohyblivé obrázky. O své zážitky se s vámi, tak jako v minulých letech, podělí naši průvodci a přátelé, kterým cestování přirostlo k srdci. Své nevšední přednášky doplněné spoustou zajímavých informací vám bude většina zúčastněných vykládat NAŽIVO.

Promítací cyklus v mimo Brno bude brzy aktualizován

v případě zájmu o přednášku si můlžete vybrat z promítání na objednávku

vytvořeno: 16.9.2016

Bolívie - Přes zamračené tváře až k vřelým srdcím

25. 10. 2016, Jan Žert, Café Práh, Brno, 18:00

Povídání o bolivijských indiánech, horách, pralese i pouštích, o tom jaké to je, když Vám v nejchudší zemi jižní Ameriky dojdou peníze, když autobus bez záchodu nechce zastavit ani po 17ti hodinách jízdy, když hledáte místo, kde zabili Che Guevaru, když Vás v noci začne osahávat transvestita u něj doma, když balíte a odpalujete dynamit pro horníky v hloubi wolframových dolů, když stojíte na vrcholu šesti tisícových vrcholů, když podle von Danikena sedíte na přistávací dráze pro UFO...

vytvořeno: 16.9.2016

Senegal

1. 11. 2016, Lenka Hrabalová, Café Práh, Brno, 18:00

Tato země desítek etnik a desítek jazyků nezažila válku celé staletí. Lidé zde žijí v klidu a míru, ať už díky súfijským řádům, vládě, nebo všudypřítomnému hašiši. Na každém rohu zde zní reggae a mezi vesničkami jezdí pestrobarevné autobusy, pomalované ochrannými symboly. Každý, kdo chce načerpat klid a zároveň si odpočinout na břehu moře nebo na pokraji džungle, je zde vždy vítán.