Do práce na kole, do světa s Kudrnou

CK Kudrna hrdým národním partnerem projektu Do práce na kole

Jsme milovníci hýbání se všeho druhu. A tak máme velkou radost, že jsme se stali národním partnerem projektu "Do práce na kole". Nejen, že je nám ctí být součástí této akce nejen pro cyklisty, ale snad vás namotivují i ceny, které jsme pro vás připravili do speciální soutěžní kategorie. Soutěží se nese ušlechtilá myšlenka - rozhýbat se, ulevit životnímu prostředí, pobavit se a ještě mít možnost vyhrát některou ze skvělých cen. Loni vyjelo do ulic téměř 13 tisíc soutěžících. Bude nás letos víc???

do prace na kole

Do práce na kole je soutěž pro všechny akční zaměstnance. Rozjeďte v květnu svůj pracovní koloktiv! Vyhrajte ceny, pobavte se a ulevte životnímu prostředí. Soutěžit mohou týmy i jednotlivci, cyklisté, chodci, běžci, koloběžkáři i vozíčkáři.

Pokud neaspirujete na výkon, pravidelnost nebo množství našlapaných kilometrů můžete se realizovat právě v naší kategorii kreativní soutěže.

do prace na kole soutez

Hlavní cenu v této kategorii si můžete zvolit dle obtížnosti.  Buď pohodovější zájezd Kitzbühelské Alpy nebo náročnější variantu Kitzbühel MTB. Vše s luxusním zázemím ***hotelu s rakouskou polopenzí.


Zájezdy, které vyhrajete v ostatních kategoriích

Zell am See