MTB zájezdy na míru

Mnozí si již vyzkoušeli příjemnou atmosféru akce určené výhradně pro uzavřenou skupinu kamarádů a známých. Lze jezdit po trasách výše uvedených zájezdů i využít našeho know-how v některém z dalších regionů Rakouska, Švýcarska, Francie, Itálie, Ukrajiny, Rumunska, Albánie ... Akci umíme zajistit kompletně, tzn.doprava mikrobusem pro 8 či 12 účastníků plus náš průvodce nebo doprava autobusem pro větší skupiny bajkerů (až 40 účastníků) , ubytování v penzionech, vlastních stanech či s využitím našich prostorných stanů, v nichž lze večer společně posedět a jíst u stolu, zajišťujeme kudrnovskou polopenzi přizpůsobenou náročnému fyzickému režimu, snídaně či se lze stravovat z vlastních zásob. Je však možné si od nás pronajmout pouze mikrobus či autobus s řidičem či přívěs na kola (kapacita 9, 13 nebo 40 ks).

V následující tabulce jsme pro vás připravili výběr z našich MTB lahůdek. Pro uzavřenou skupinku bajkerů velmi rádi některou z těchto akcí zorganizujeme, lze se také připojit jako skupinka k aktuálně vypsanému termínu. Kompletní katalogovou nabídku MTB akcí najdete na tomto odkazu.

MTB zájezdy na zakázku CK KudrnaBAJKOVÉ ZÁJEZDY s minibusem aneb zájezdy s takřka rodinnou atmosférou:

Možná jste někdy snili vyrazit jen v malé partě do náročných terénů, neřešit přejezdy autem, nestarat se o snídaně a večeře a věnovat se jen a jen bajkování s průvodcem, který důvěrně zná terén a dokáže nabídnout alternativní trasy přiměřené vaší fyzické a technické zdatnosti. Můžete si vymyslet i program vlastní a bez průvodce se obejít. V každém případě budete mít k dispozici WV Transporter s kapacitou 8 míst + řidič, který může eventuelně fungovat také jako kuchař ( případně 7 účastníků + průvodce a kuchař-řidič). Kola jsou přepravována v zaplachtovaném cyklovleku.

Na těchto zájezdech je sice dán program, ale jeho náročnost je v maximálně možné míře přizpůsobit zdatnosti a náladě účastníků. Nehledě na příjemnou, téměř rodinnou atmosféru malého kolektivu. Standardně je v ceně zájezdu ubytování ve vlastních stanech a kudrnovská polopenze se snídaněmi formou švédských stolů. Vždy si můžete objednat ubytování v penzionech, stejně jako se můžete rozhodnout pro polopenzi místní. Pozor! Čím později se budeme zájezd plánovat, tím je menší šance, že budou v penzionech vámi požadované pokoje za přijatelnou cenu.