Předchozí

Silvretta Überschreitung a 3x třítisícovka

Krátké etapy, nenáročné sjezdy, avšak také nezaměnitelné přírodní scenérie jednoho z nejznámějších koutů Alp a výstupy na tři třítisícovky v jedinečném, ale jednoduchém přechodu.

© Foto: bratři Švihálkové, archiv CK

Předchozí

Monte Rosa

Výstup na nejvyšší vrchol Švýcarska a čtyřtisícovky Walliských Alp

© Foto: Jakub Cejpek, archiv CK Kudrna

Předchozí

Hřebenovka Walliských Alp

Impozantní hřebenovka se svými 12 čtyřtisícovkami zasazenými v masivu Monte Rosy tvoří dokonoalou horskou korunu Walliských Alp a graduje výstupem na nejvyšší vrchol Švýcarska - Dufourspitze (4.634 m).

© Foto: Jakub Cejpek, archiv CK Kudrna

Předchozí

Bernské Alpy silničářské

Švýcarsko je synonymem pro dokonalost, preciznost, uhlazenost. Fotogenická, katalogová země, v níž, ať namíříte objektiv fotoaparátu kamkoliv, nemůžete udělat špatnou fotku.Otázka tedy zní, proč neokusit něco ze švýcarské dokonalosti i v sedle
silničního kola? Nebudete litovat.

© Foto: Zdeněk Hobbo Tocháček, Marek Jonáš

Předchozí

Davos Klosters

Vyzkoušejte s námi novinku naší letošní zimní nabídky a vyberte si z pěti lyžařských areálů této oblasti, přičemž určitě nevynechejte Parsenn a Jakobshorn.

© Foto: www.davos.ch

Předchozí

Švýcarsko - Walliské Alpy

Walliské Alpy patří právem mezi hlavní lákadla celého alpského masivu hned po Mont Blancu. Neuvěřitelná koncentrace 41 vrcholů vyšších než 4.000 m dělá z oblasti ráj pro turistiku.a outdoorové sporty. Stačí jen vyslovit Matterhorn a už víme o co kráčí.

© Foto: Jakub Cejpek (www.cejpek.com ), Michael Portmann, Jiří Ježek, Jirka Musilová, Eliška Pastuszková, Míša Poborská

Předchozí

Švýcarsko - Ferraty Walliských Alp

Zajištěných cesty Švýcaři budují s pečlivostí, hravostí a citem pro sebemenší detail. Jsou perfektně udržované s množstvím hravých prvků, na své si proto přijdou méně i více zkušení lezci. Výhledy na velikány jakými jsou Matterhorn, Dufourspitze a Monte Rosa provází lezce na každém kroku.

© Foto: Jakub Cejpek (www.cejpek.com ), Eliška Pastuszková, Michael Portmann, Míša Poborská

Předchozí

Švýcarsko - Engadin MTB

Etapy v okolí švýcarského Svatého Mořice nepatří k nejdelším. Za to však nabízí spoustu zábavných a hravých pasáží včetně báječných sjezdů. Švýcarskou dokonalost lze pocítit i v sedle MTB. Během jízdy silně rozptylují fantastické scenerie okolních třítisícovek a modř místních jezer.

© Foto: David Wurst, Swiss-Image, Martin Šrom, Tomáš "Ochma" Procházka, Zuzka Skalická

Předchozí

Engadin - fotografie ze zájezdu

Na kole, pěšky či na lyžích ... Engadin nabízí nespočet možností všem milovníkům pohybu ve volné přírodě. Nejen v zimě, ale i v létě má mnoho co nabídnout a ve sbírce vašich turistických cílů by rozhodně neměl chybět.

© Foto: David Wurst, Tomáš "Ochma" Procházka

Předchozí

Ferraty Bernských Alp

Milovníci zajištěných cest tu jásají nad množstvím opečovávaných a originálně vystavěných kletrštajgů, plných vzdušných pasáží, lanových mostků a fantastických výhledů.

© Foto: Eliška Pastuszková, Marek Jonáš, Šárka Koenigová