Huerquehue (Chile)

Národní park Huerquehue pokrývá území o rozloze 125 km2 v chilských Andách. Konkrétně se rozkládá v deštném pralese Valdivian na jihu Chile. Založen byl v roce 1967 za účelem ochrany unikátních tisíciletých lesů tvořených stromy jako Tepa, Manio nebo Boldo. Jedinečnou kulisu národního parku dokreslují mnohé rybníčky a jezírka, která jsou rozeseta po celém jeho území.
Ideálním výchozím bodem pro výpravy do národního parku Huerquehue je město Pucon s rozmanitými možnosti ubytování. Území parku nabízí hned několik trekových tras, z nichž nejzajímavější je čtyřdenní trek nazvaný Huerquehue Traverse. Trasa návštěvníky provede po úzkých lesních pěšinách, kolem vodopádů a jezírek a nabídne i koupel v horkých pramenech.

Zajímavé odkazy:
http://www.velehory.cz/zeme/chile-1/narodni-park-huerquehue - popis treku Huerquehue Traverse
http://www.parquehuerquehue.cl/ - oficiální stránky parku Huerquehue


Zájezdy s návštěvou Huerquehue

Patagonie a Ohňová země

legendární treky a kultovní hory Chile i Argentiny

Objevte kouzlo nedozírné, drsné a na první pohled pusté patagonské pampy, na kterých místní gaučové prohánějí vyhlášené jihoamerické "steaky", roztomilé tučňáky Magellanské...

32 400 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Argentina, Chile
Typ zájezdu: Expedice Horská turistika

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

17 Délka:
17 dnů
N Náročnost:
3
D Doprava:
letecky
S Stravování:
9x snídaně
U Ubytování:
hostel stan

Další zajímavá místa Chile


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz