Jordánsko

Zájezdy

Zájezdy do Jordánska

Typy zájezdů do Jordánska


Izrael a Jordánsko

krajinou velkých příběhů

Izrael, země plná kontrastů, neotřelých přírodních krás, jedinečných památek a historie, která se vás při procházkách v místech, jakými je např. Jeruzalém, mocně dotýká doslova na každém vašem kroku.

39 800 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Jordánsko
Typ zájezdu: Poznávání s turistikou

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Pakliže ano, pro bližší informace prosím kontaktujte naši prodejnu zájezdů na e-mailové adrese ck@kudrna.cz nebo na telefonních číslech 542 216 764 a 777 583 762.

15 Délka:
15 dnů
N Náročnost:
2-3
D Doprava:
letecky
S Stravování:
Izrael (vlastní), Jordánsko (plná penze)
U Ubytování:
beduínský plážový dům guesthouse hostel hotel


Fotky

Fotografie ze zájezdů do Jordánska

Jordánsko

© Foto: Tomáš , Ochma" Procházka, archiv CK Kudrna

Pokud zadáte anglický název země do vyhledavače, tedy Jordan, vyskočí na vás obličej legendárního basketbalisty anebo pár zázračných bot, nesoucích jeho jméno. Možná i to je důvod, proč Jordánsko doposud příliš nefiguruje na cestovatelských wishlistech. Většina cestovatelů dychtících po návštěvě míst, jimiž kráčel Ježíš a další biblické postavy, směřují do mnohem populárnějšího Izraele nebo Palestiny. Místem Ježíšova křtu však údajně není Izrael, ale východní břeh řeky Jordán, který náleží právě Jordánsku. Z hory Nebo pak na Zemi zaslíbenou před svou smrtí shlížel Mojžíš. Ať už tedy patříte mezi milovníky památek či historie anebo outdoorových aktivit, Jordánsko Vás příjemně překvapí.

Izrael

© Foto: Tomáš "Ochma" Procházka, archiv CK Kudrna

Izrael, země plná kontrastů, neotřelých přírodních krás, jedinečných památek a historie, která se vás při procházkách v místech, jakými je např. Jeruzalém, mocně dotýká doslova na každém vašem kroku.Najdi zájezd na Zážitkovna.cz