Jungfraujoch (Švýcarsko)

Jungfraujoch je sedlo mezi horami Mönch a Jungfrau v Bernských Alpách na rozmezí mezi kantony Bern a Valais. Jungfraujoch je nejnižší místo horského hřebene mezi horami Mönch (4.107 m n. m.) a Jungfrau (4.158 m n. m.) ve výši 3.471 m n. m. V tomto místě také začíná splaz největšího alpského ledovceAletschgletscher. V sedle se zvedá štít menší hory Sphinx na jejímž vrcholu je umístěna stejnojmenná vědecká observatoř Sphinx. Oblast Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn byla v roce 2001 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

 Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Jungfraujoch


Zájezdy s návštěvou Jungfraujoch

Švýcarsko - Ferraty Bernských Alp

nebeské cesty ve stínu Eigeru a Jungfrau

Milovníci zajištěných cest tu jásají nad množstvím opečovávaných a originálně vystavěných "kletrštajgů", plných vzdušných pasáží, lanových mostků, točitých žebříků, ferratových lanovek a fantastických výhledů na Eiger, Mönch a Jungfrau.

10 300 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Švýcarsko
Typ zájezdu: Via ferraty

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

7 Délka:
7 dnů
N Náročnost:
4
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
kemp

Další zajímavá místa Švýcarska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz