Landeck (Rakousko)

Landeck je okresní město v okresu Landeck v Rakousku v spolkové zemi Tyrolsko. Při příjezdu do města nás přivítá hrad vypínající se vysoko na skále nad údolím Innu. Hrad ze 13. Století byl zřízen jako sídlo zemských knížat a jako strategický bodpro kontrolu přístupu do průsmyků Reschenpass a Arlberg. V roce 1530 na příkaz císaře Maximiliána I. Vznikla pozdně gotická klenba nad nádvořím a renesanční brána. Od roku 1949 tu probíhají restauratérské práce. Z hradu se naskýtá úžasná vyhlídka, uvnitř lze navštívit muzeum Tyrolska. Pod hradem most Gerberbrücke, kde v roce 1703 probíhaly boje Tyrolska za svobodu. 2 km severně od Landecku stojí ruina hradu Schrofenstein ze 12 století.


Zájezdy s návštěvou Landecku

Innská cyklostezka

krajinou rakouského Tyrolska

Pojedeme nejhornatějším kouskem Rakouska po perfektně udržované a převážně rovinaté cyklostezce podél řeky Inn. Navštívíme malé vesničky i města jako Landeck a Innsbruck.

6 400 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Rakousko
Typ zájezdu: Pohodová cykloturistika

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

5 Délka:
5 dnů
N Náročnost:
2
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
kemp

Další zajímavá místa Rakouska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz