Mölltal (Rakousko)

Mölltaler Gletscher, jediný ledovec v Korutanech, sahající až do výšky 3.122 m, panoramatická „střecha“ oblasti, nabízející kvalitní lyžování schopné vyhovět jak náročným sjezdařům, tak i rodinám a pohodově laděným lyžařům. Celkem 71 km sjezdových tratí, freeeride zóny, fun park a výborné zázemí. Od roku 2011 o 40 % více sjezdovek a nová sedačková lanovka. Jedná se o nejmladší a nejvýše položený skiareál v Korutanech. Je o pouhých 50 km dále než hojně navštěvovaný Kaprun, ale konkuruje mu jak cenami, tak kvalitou sjezdovek, které nejsou přeplněné. Vedle ledovce je k dispozici areál Ankogel, který k němu bezprostředně přiléhá. Ubytovací kapacity se nacházení zejména ve vesnicích Flattach, Mallnitz a Obervellach. Všechny jsou vzdáleny do 20 km od nástupní stanice „Mölltaler Gletscher Express“ a samozřejmostí je zde skibus. Ledovcový expres je nejdelší tunelová dráha na světě a za pouhých 8 minut budete ve výšce 3.107 m. Od října do května je zde garantována sněhová pokrývka.


Zájezdy s návštěvou Mölltalu

Velikonoce na ledovci

aneb kudrnovská pomlázka v korutanském stylu

Tak jak k Velikonocím neodmyslitelně patří pomlázka, v kudrnovské nabídce nesmí chybět ani jarní výpravy za posledním sněhem.

11 100 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Rakousko
Typ zájezdu: Lyžování v Alpách

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

4 Délka:
4 dny
N Náročnost:
volitelná
D Doprava:
mikrobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
hotel

Další zajímavá místa Rakouska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz