Ticket Benefits

Nevíte jak uplatnit poukázky Ticket Benefits od společnosti Edenred? Od října roku 2012 můžete v CK Kudrna uplatnit poukázky na nákup zahraničních zájezdů.

Přijímáme tyto poukázky:

 • Ticket Holiday
 • Ticket Sport&Kultura
 • Ticket Multi
 • Ticket Compliments
 • e-Ticket

Podmínky přijímání poukázek při nákupu zájezdů:

 1.  Poukázky je možno uplatnit na celou nabídku všech zahraničních zájezdů.
 2. U zájezdů do 30.000,- můžete poukázkami zaplatit max. 50 % ze základní ceny. U zájezdů nad 30.000,- můžete poukázkami zaplatit max. 30 % ze základní ceny.
 3. Poukázkami nelze uhradit zálohu ani letenky.
 4. Poukázky musí být doručeny bez zjevných zásahů či vad, bez podpisu a razítka. V případě již znehodnocené poukázky jiným subjektem, nebude poukázka přijata.
 5. Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě a do doby jejich platnosti.
 6. Nevyčerpaná hodnota poukázky se nevrací.
 7. Při stornu zájezdu ze strany klienta se budou stornopoplatky (viz tabulka) odečítat nejprve z peněz uhrazených v hotovosti nebo bankovním převodem, následně z částky uhrazené poukázkami. Zbylou částku si klienti mohou vybrat v poukázkách nebo převést na jiný zájezd daného roku, případně do roku následujícího. Při nevyužití částky do stanoveného termínu, propadá zbylá částka ve prospěch CK Kudrna.


  více jak 60 dnů před odjezdem
   60 - 41 dnů 40 - 21 dnů 20 - 8 dnů 7 - 2 dny 1 - 0 dnů
  150 Kč  20% z ceny zájezdu 40% z ceny zájezdu  61% z ceny zájezdu 82% z ceny zájezdu 100% z ceny zájezdu
 8. Při zrušení zájezdu ze strany CK budou klientovi vráceny poukázky i platba v uhrazené výši (pokud si klient nevybere jiný zájezd z naší nabídky). V případě, že si klient vybere jiný zájezd, je nutné dodržet bod 2.
 9. Poukázky nejsou směnitelné za hotovost