Tucet těch, kteří mají zájezdy po organizační stránce „na krku“, můžete potkat buď na prodejnách zájezdů nebo vám ve většině případů zůstanou skryti v kancelářích či skladech kudrnovské centrály. V krátkosti se vám představíme tedy alespoň zde, na této stránce. Na samotných zájezdech se už ale budete setkávat a osobně seznamovat s našimi průvodci a kuchaři. Dohromady jich je kolem 190! O každém z nich si můžete přečíst dopředu pár řádků na našich internetových stránkách u jednotlivých zájezdů. Tam se také dozvíte, na kterých dalších zájezdech je potkáte. Všichni se již teď těší na setkání s vámi a udělají jako vždy všechno pro to, abyste se z dovolené vrátili jen s těmi nejkrásnějšími zážitky.

Vilda Dvořák – doyen Klubu cestovatelů a romantiků, věčné dítě, stojící za většinou hudebních akcí, kudrnovskými taškařicemi a za vznikem Kudrny vůbec. Cestovat po Albánii anebo žít v Banátu patří k jeho největším „čistým“ radostem. Kudrna je prostě jeho život, závislost i koníček.

Vilík Dvořák – vedení cestovky je jeho denní (i noční) chléb. Poslední slovo patří vždy jemu a mnohdy to je nelehké rozhodování. Díky němu to ale tady u nás všechno klape tak jak má.

Míša Poborská, David Barták, Tomáš "Ochma" Procházka a Martina Kučerová – starost o bandu průvodců, příprava rodokapsů, trajekty, kempy, autobusy, letenky, víza... zkrátka vše co je potřeba, aby zájezd klapnul, leží na jejich bedrech. Od kancelářské práce si hlavu nejlépe vyčistí při cestách všemi směry, hlavně někam za romantikou a pryč z města.

Míra Turák – stará se o to, aby nás bylo vidět, je to náš markeťák, "reklamník". Ve volném čase ho můžete potkat na squashi, na kole, v bazéně nebo třeba ve vzduchu na paraglidu.

Andrea Handlová – naše ekonomka. Na stole jí vedle veliké kalkulačky končí všechny účty, smlouvy, přeplatky a nedoplatky v takových hromadách, že ji za nimi snadno přehlédnete.

Jana Jančová, Martina Kubinová, Kateřina Suchá a Alžběta Šmejkalová- dispečerky kudrteamu uvítají každou psinu. Vyřizují vaše přání, s úsměvem a na počkání. Telefóny zvedají, na přihlášky čekají a když zrovna volno mají, do přírody pospíchají.

Karel Nekola, Zuzka Landlová, Tomáš Ulica - ti se starají o kuchyně, kuchaře, vozový park, dopravu, logistiku a hlavně o hory jídla, výstroje a maličkostí, které nesmí v autobusech chybět. Celou partu jen tak nezahlédnete, neboť v sezóně kmitá mezi regály skladu nebo řádí s paleťákem v Makru.

Vilda Dvořák

Vilda Dvořák

Vilík Dvořák

Vilík Dvořák

Míra Turák, marketing

Míra Turák

Míša Poborská

Míša Poborská

Barták David

David Barták

Tomáš Procházka

Tomáš Procházka

Jana Jančová

Jana Jančová

Nekola Karel

Karel Nekola

Martina

Martina Kubinová

Andrea Handlová

Andrea Handlová

Zuzka Landlová

Zuzka Landlová

Martina Kučerová, garant

Martina Kučerová

Tomáš Ulica, sklad

Tomáš Ulica