Hledáme MARKEŤÁKA

Máš rád cestování a chtěl/a bys pracovat pro jednu z největších cestovních kanceláří aktivní dovolené v ČR? Jestli ano, budeme se těšit na tvůj motivační dopis a životopis. Ale nebude to tak snadné. Pozice to je příliš důležitá, takže máme pár požadavků. Napřed ale o co půjde...

hledáme posilu do týmu

Tvoje práce:

 • plánování, realizace a vyhodnocení marketingových aktivit
 • hledání nových partnerů, rozvoj spolupráce, kontrola plnění dohodnuté spolupráce
 • tvorba katalogu a dohled nad grafickou prezentací firmy, komunikace s grafiky
 • zkušenost s online nástroji (správa webu s ohledem na SEO, sociální sítě, apod.)
 • příprava (obsah, témata) online kampaní, PPC kampaní apod.
 • příprava newsletterů
 • sledování trendů v marketingové komunikaci a hledání nových příležitostí
 • vyhodnocování a sledování efektivity marketingových aktivit (práce s GA)
 • aktivní komunikace s dodavateli online a offline marketingových služeb
 • účast či průvodcování na naších zájezdech - kontakt s realitou
 • tištěná inzerce – příprava celoročního mediaplánu a jeho plnění
 • publicita – Psaní PR článků, cestopisů, hledání nových autorů, komunikace s médii

Co od tebe očekáváme:

· minimálně 3 – 5 let praxe v marketingu a zkušenosti z obdobné pozice 
· všeobecný přehled zejména v oblasti online marketingu
· marketingové uvažování se zaměřením na prodejní výsledky
· znalost angličtiny na úrovni hovorové komunikace
· velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
· proaktivní, kreativní a samostatnou osobnost s týmovým duchem
· zkušenosti z cestovního ruchu výhodou

Co oplátkou nabízíme:

· 20 dnů dovolené
· 5 dnů "sick days"
· pružná pracovní doba
· zaměstnanecké ceny na naše akce
· práci v jedné z největších cestovních oudoorových kanceláří v ČR

· odpovídající finanční ohodnocení 
· stravenky
· práci v mladém dynamickém kolektivu
· nástup možný ihned

Výkon práce - Brno


Pokud vás naše nabídka zaujala, tak napište svůj motivační dopis a se CV zašlete na vilik@kudrna.cz. Těšíme se na tebe :)


Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

nabídka práce

Výběr průvodců na sezónu 2018 již proběhl.

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům.  Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:

Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na misa@kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Míša Poborská, Vídeňská 99, 639 00 Brno. 

Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 28.2. 2018. Celý proces pak vyvrcholí v termínu 29.3. - 31.3. 2019 na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na tradiční víkendový výběr. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

  


hledáme kuchaře

Hledáme KUCHAŘE - profíky i nadšené "amatéry"

Výběr průvodců na sezónu 2018 již proběhl.

Není důležité, zda vaříte jako profíci či jako amatéři, hlavně že dobře. Kuchař je neodmyslitelným členem týmu na našich zájezdech s polopenzí. Máte-li tedy zkušenosti s vařením pro velký počet hladových krků (jídelny, tábory apod.), milujete cestování, máte přes léto čas, nevadí vám spaní venku a dokážete-li se plně ztotožnit s naší filozofií, ozvěte se!

Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pošlete nám do 25.2. 2019 vaši nabídku na adresu sklad@kudrna.cz. Vybrané pozveme na přelomu zimy a jara na praktický víkendový výběr a současně seznamovací akci, která se bude konat na Vysočině v termínu jaro 2019. Těšíme se na viděnou.


Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na vilik@kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:

profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).

Termíny brigád:

vybrané autobusové zájezdy v měsících červenec, srpen a září 2017.