brigáda u Kudrny

Hledáme sezónní posilu na expedici zájezdů

Zapoj se do našeho týmu a získej třeba potřebnou praxi pro své budoucí povolání!

Co budeš dělat?
Takovou holku / kluka pro všechno, ale hlavně na přípravu zájezdové byrokracie a matroše. Pro studenty myslím fajn brigoška s relativně flexibilní pracovní dobou (cca 2 - 3 dny v týdnu v červnu, v červenci a srpnu 4 - 5 dní v týdnu, v září pak, jak bude třeba) nebo po domluvě.  Možno týden volna v průběhu sezóny.

Co požadujeme?
Hodí se spolehlivost, samostatnost a schopnost přemýšlet i u jednoduché práce. Jinak ještě než vypukne ta opravdová sezóna, tak bychom potřebovali už i během května, kdybys našel/našla nějaké volné dny a pomohla nám s přípravou (inventura naší interní cestopisné knihovničky, inventura map, revize lékárniček apod.)

Typ pracovního poměru: brigáda - dohoda o provedení práce.

Místo výkonu práce: Kudrna s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno

Odměna: 85 Kč / hod. čistého

Pokud ti naše nabídka přijde zajímavá, napiš prosím našemo kolegovi Davidovi na david@kudrna.cz nebo mu zavolej na 775130737.

Budeme se těšit na spolupráci.


Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

nabídka práce

Výběr průvodců na sezónu 2018 již proběhl.

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům.  Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:

Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na misa@kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Tomáš Procházka, Vídeňská 99, 639 00 Brno. 

Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 25.2. 2019. Celý proces pak vyvrcholí v termínu jaro 2019 na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na tradiční víkendový výběr. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

  


hledáme kuchaře

Hledáme KUCHAŘE - profíky i nadšené "amatéry"

Výběr průvodců na sezónu 2018 již proběhl.

Není důležité, zda vaříte jako profíci či jako amatéři, hlavně že dobře. Kuchař je neodmyslitelným členem týmu na našich zájezdech s polopenzí. Máte-li tedy zkušenosti s vařením pro velký počet hladových krků (jídelny, tábory apod.), milujete cestování, máte přes léto čas, nevadí vám spaní venku a dokážete-li se plně ztotožnit s naší filozofií, ozvěte se!

Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pošlete nám do 25.2. 2019 vaši nabídku na adresu sklad@kudrna.cz. Vybrané pozveme na přelomu zimy a jara na praktický víkendový výběr a současně seznamovací akci, která se bude konat na Vysočině v termínu jaro 2019. Těšíme se na viděnou.


Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na vilik@kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:

profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).

Termíny brigád:

vybrané autobusové zájezdy v měsících červenec, srpen a září 2017.