nabídka práce

Hledáme dispečera/ku na prodejnu zájezdů Praha

Práce dispečerků na prodejně zájezdů je nedílnou součástí práce celého týmu. Proto je fajn, brát tuto pozici odpovědně a s nadšením a ona se vám po zásluze odvděčí. Je to práce převážně v kanclu, ale zároveň chceme, aby tento člověk měl prostor cestovat a poznávat naše akce, ale třeba i místa, která v nabídce prozatím nejsou. Člověk na této pozici je prvním kontaktním bodem našeho klienta.

Předpokládaná pracovní náplň:

V první řadě se jedná o odbavení veškeré zájezdové byrokracie, komunikaci s klienty s pomocí výběru zájezdu, zodpovídání upřesňujících dotazů a vše co souvisí se zdárným přihlášením klientů na zájezd.

Dále pak správa rezervačního systému, tvorba, evidence a archiv cestovních smluv, evidence půjčovny a vybavení (klient – CK/ klient – externí půjčovna), příprava zájezdové dokumentace (seznamy, tvorba zasedacích pořádku, ubytování, věrnostní dárky atd.), organizace praktikantů a brigádníků na dispečinku, základní údržba prodejních prostor.

Od uchazeče požadujeme kancelářskou klasiku

 • min. SŠ vzdělání
 • komunikativní schopnosti
 • reprezentativní a profesionální vystupování, organizační schopnosti
 • samostatnost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost

Ale i relevantní praxe a povědomí o zeměpise a angličtina je výhodou.
Nutná je znalost práce na PC a excellu.

Nabízíme: 

 • pozici v stabilní společnosti,
 • mladý kolektiv, přátelskou atmosféru
 • odpovídající finanční ohodnocení
 • zaměstnanecké ceny na naše akce
 • benefitní program (stravenky, bonus na zájezdy ...)

Místo pracoviště: Praha
Mzda: dle šikovností uchazeče a domluvě
Pracovní poměr: plný úvazek 
Nástup: červen, červenec

Motivační dopis s životopisem prosím zasílejte na adresu vilik@kudrna.cz


Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

nabídka práce

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům.  Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:

Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na misa@ kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Míša Poborská, Vídeňská 99, 639 00 Brno. 

Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 28.2. 2020. Celý proces pak vyvrcholí v termínu 27.3. - 29.3. 2020 na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na tradiční víkendový výběr. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

  


hledáme kuchaře

Kuchař na cestách

Umíš vařit a baví tě to?
Chceš si odpočinout od hektického restauračního provozu?
Máš rád cestování?
Líbilo by se ti připravovat naše polopenze v blízkosti moře nebo hor a ve volných chvílích relaxovat či poznávat okolí?
Nevadí ti spát pod stanem?

Požadavky:

 • spolehlivost a samostatnost
 • chuť vařit v netradičních podmínkách
 • pozitivní přístup za všech okolností
 • zájem o rozvoj svých kulinářských dovedností
 • praxe s vařením pro kolektivy výhodou, ne však nutností

Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pokud tě tato možnost přivýdělku s cestováním zaujala, zašli svůj životospis a motivační dopis na sklad@kudrna.cz . Vybrané zájemce pozveme na jeden ze 3 konkurzů.


Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na doprava@kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:

profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).

Termíny brigád:

vybrané autobusové zájezdy v měsících červenec, srpen a září.


Hledáme pomocníka do skladu v Brně

Máš zájem si přivydělat v průběhu letních prázdnin?
Jsi zodpovědný a nebojíš se práce?
Nevadí ti práce ve skladu?

Pokud ano, ozvi se nám na ulda@kudrna.cz (Tomáš Ulica, 605 451 478).