garant

Máš rád cestování a chtěl/a bys pracovat pro jednu z největších cestovních kanceláří aktivní dovolené v ČR? Jestli ano, budeme se těšit na tvůj motivační dopis a životopis. Ale nebude to tak snadné. Pozice to je příliš důležitá, takže máme pár požadavků.
Napřed ale o co půjde
Velmi jednoduše řečeno zajištění všeho potřebného k odjetí 30 - 50 zájezdů / rok.
Takže to máte rezervace ubytování a dopravy, prezentace zájezdů na webu a v katalogu, příprava informaci pro klienty, průběžná komunikace s našimi průvodci a partnery, spoluvytváření nových zájezdů. Že to není dost? K pozici ještě náleží starost o trajekty a komunikace s provizními prodejci. Prostě nudit se určitě nebude.
Krom toho, že bychom rádi někoho fajn do naší super party, tak ještě zcela bez okolků suše požadujeme:
VŠ/SŠ - vzdělání
angličtina + další cizí jazyky výhodou
samostatnost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost
relevantní praxe, zkušenost s outdoorovými aktivitami a povědomí o zeměpise (výhodou)
dobrá znalost práce na PC
znalost MS Office, Googlu
řidičské oprávnění skupiny B
prostě taková ta klaika a k tomu velkou dávku selského rozumu.
Za to samozřejmě oplátkou nabízíme:
pozici v stabilní společnosti,
možnost profesního růstu
mladý kolektiv, přátelskou atmosféru
bonusy/prémie, sleva na naše zájezdy pro sebe i čeleny rodiny, stravenky/příspěvek na stravování, mobil
...a k tomu samozřejmě kopec dobrého pocitu ze smysluplné a viditelné práce.
Místo pracoviště: Brno
Nástupní mzda: 22.000 - 25.000,-
Pracovní poměr: plný úvazek
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Svůj zájem nám prosím sdělte ideálně do 8.12.2018 na email vilik@ kudrna.cz

sklad

Hledáme kolegu na pozici pracovníka logistiky a skladu

Máš rád organizování a práci, která je za tebou vidět? A chtěl/a bys pracovat pro jednu z největších cestovních kanceláří aktivní dovolené v ČR? Jestli ano, budeme se těšit na tvůj motivační dopis a životopis. Ale nebude to tak snadné. Pozice to je příliš důležitá, takže máme pár požadavků.
Napřed ale o co půjde
Velmi jednoduše řečeno zajištění všeho potřebného k odjetí 150 - 200 zájezdů / rok. Zní to děsivě, ale zase tak složité to není. V podstatě se jedná o logistiku skladu potravin. To zahrnuje vedení skladového hospodářství, objednávky, naskladnění a vyskladnění. Takže na vás je zásobení potravinami většiny zájezdů. Dále se k pozici vztahuje správa autoparku - starost o osobní auta, dodávky a cyklovleky a drobné opravy,

Koho hledáme

Z toho vyplývá. že hledáme někoho kdo je všestranný, pečlivý a flexibilní. Velmi důležitý je smysl pro pořádek a odpovědnost. Zásadní je chuť a schopnost pracovat v týmu, a manuální zručnost.

Vzhledem k sezóně (červen až září) je nutné počítat s nárazově delší pracovní dobou a s prací i o víkendech (víkendové služby). Naopak mimo sezónu je možné si to vynahradit volnějším pracovním tempem.
Určitě se bude hodit  řidičské oprávnění skupiny B (řízení dodávek do 3,5t) a řidičské oprávnění skupiny C či E či zkušenost s vařením je nespornou výhodou.

Za to samozřejmě oplátkou nabízíme

Zajímavou a pestrou práci ve známé firmě s velmi přátelský kolektivem, motivační systém ohodnocení, bonusy/prémie, slevü na naše zájezdy pro sebe i členy rodiny, stravenky/příspěvek na stravování a mobil.

V zimním období možnost volnější pracovní doby není problém.

Místo pracoviště: Brno

Nástupní plat: 20 000 Kč/měsíc

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Nástup: dle domluvy, nejpozději však duben 2019

Pokud vás naše nabídka zaujala, tak napište svůj motivační dopis a se CV zašlete na vilik@ kudrna.cz. Těšíme se na tebe :)


Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

nabídka práce

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům.  Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:

Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na misa@ kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Míša Poborská, Vídeňská 99, 639 00 Brno. 

Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 28.2. 2019. Celý proces pak vyvrcholí v termínu 29.3. - 31.3. 2019 na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na tradiční víkendový výběr. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

  


hledáme kuchaře

Hledáme KUCHAŘE - profíky i nadšené "amatéry"

Výběr průvodců na sezónu 2018 již proběhl.

Není důležité, zda vaříte jako profíci či jako amatéři, hlavně že dobře. Kuchař je neodmyslitelným členem týmu na našich zájezdech s polopenzí. Máte-li tedy zkušenosti s vařením pro velký počet hladových krků (jídelny, tábory apod.), milujete cestování, máte přes léto čas, nevadí vám spaní venku a dokážete-li se plně ztotožnit s naší filozofií, ozvěte se!

Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pošlete nám do 25.2. 2019 vaši nabídku na adresu sklad@kudrna.cz. Vybrané pozveme na přelomu zimy a jara na praktický víkendový výběr a současně seznamovací akci, která se bude konat na Vysočině v termínu jaro 2019. Těšíme se na viděnou.


Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na vilik@ kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:

profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).

Termíny brigád:

vybrané autobusové zájezdy v měsících červenec, srpen a září.