Hlavní partneři

Funkční prádlo SENSOR

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu. V neposlední řadě Sensor zavedl do textilního bussinesnu plného unavených lidí, do té doby málo vídané jevy, jako: usměvavé tváře, veselé slečny v líbezných hadřících, sebe ironii a úvody katalogů, které se dají dokonce i přečíst. Sensor je naším hlavním marketingovým partnerem a dodavatelem kudrnovských triček.

www.sensor.cz | info@ultrasport.cz


Cyklopoint

Cyklo Point je celorepubliková síť specializovaných cyklistických prodejen, které se vyznačují maximálně kvalitním zázemím, službami a poradenstvím. Cílem konceptu Cyklo Point je zákazníkům maximálně zjednodušit nákup a užívání jízdního kola. Provozovatelem sítě Cyklo Point je společnost Merida Czech, která ve prospěch zákazníků využívá zkušeností a výhod jednoho z největších dovozců kol a cyklodoplňků v České republice. Cyklopoint je naším hlavním partnerem pro cyklistické vybavení průvodců CK Kudrna a partnerem věrnostního programu.

www.cyklopoint.cz | info@cyklopoint.cz


Chimpanzee Bar

Chimpanzee Energy Bar - chutná energetická tyčinka vyrobená z těch nekvalitnějších čistě organických surovin. Při výrobě se používá výhradně přírodní a bio potraviny, které uchovávájí nejvíce anitoxidantů, vitamínů a minerálů. Chimpanzee je dodavatelem energetických tyčinek a partnerem našich bajkových zájezdů.

www.chimpanzee.cz | info@chimpanzeebar.com


Husky outdoor

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997 s cílem vyrábět a dodávat na trh campingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Od počátku jsme kladli důraz na originalitu a kvalitu zpracování našich výrobků, takže základem naší produkce je důraz na vývoj a design a pečlivá selekce kvalitních materiálů. Zaměřujeme se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nikdy nebylo naší ambicí ani naším cílem stát se masově rozšířenou značkou, ale snažíme se oslovit poměrně jasně definovanou cílovou skupinu zákazníků – příznivce outdooru, campingu, lyžování, hor, turistiky... Jsme marketingovým partnerem CK Kudrna a oblékáme kudrnovské průvodce a kuchaře.

www.huskycz.cz | husky@huskycz.cz


bambutik

Bambutik je přední specialista na bambusové oblečení. Obléká naše průvodce a jistě si ho zaslouží i váš šatník. Navíc má v nabídce trička s potisky oblíbených destinací naší cestovních kanceláře. Bambutik je česká rodinná firma působící na trhu od roku 2010 vybudovaná jak se říká „z obývacího pokoje“. Původní nabídku tvořila bambusová trička základních střihů, časem se však rozšířila o specializovanější modely jako trička pod košili pro muže, dámské elegantní topy, spodní prádlo, ponožky, nebo již zmíněná trička s designy našich expedic, či dalšími tematickými potisky. Vždy ale s důrazem na bambusový úplet té nejvyšší kvality z certifikovaných zdrojů, tzn. se zárukou, že materiál je 100% funkční: je antibakteriální -  není cítit potem, ani po několika dnech nošení; je prodyšný, savý a svou jemností připomíná hedvábí, je tedy velice příjemný na nošení; zároveň je termoregulační, což oceníte, ať už se pohybujete v teplých, či chladných oblastech. Přehlednou nabídku si můžete prohlédnout v českém nebo slovenském e-shopu, případně se stavte na průzkum v obchodě Bambutik na Praze 5 s brněnskou kočkou za prodejním pultem :)

www.bambutik.cz | info@bambutik.cz

Kurzy ATAC

Mgr. Martin Jelínek je absolventem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně a už 15 let se zabývá stravou těla i mysli. Jeho původní specializací byla výživa pro sportovce – jako stále aktivní sportovec a trenér má rozsáhlé praktické zkušenosti v této oblasti, mezi jeho klienty patří i řada olympioniků. Je zakladatel vzdělávací společnosti ATAC , která pořádá kurzy a školení v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Není zastáncem tzv. „normovaných jídelníčků“, které nikdy nemohou odpovídat individuálním požadavkům jednotlivce. Jeho filozofií je celostní přístup a komplexní pohled na stravování. Tedy takový, který kombinuje nové poznatky moderní vědy a staletá moudra nejen východních kultur.

S námi spolupracuje na Kudrnovské kuchyni nové generace.

www.kurzyatac.cz | info@kurzyatac.cz


vodák sport

VODÁK sport - speciálka na lodě a běžky. Již od roku 1999 Vám nabízí firma VODÁK sport kompletní servis pro vodáky a pro běžkaře. Od kamenných prodejen v Brně, Olomouci, Praze, Frýdku-Místku, Šumperku a Chomutově, přes e-shop www-vodak-sport.cz, plně vybavenou vodáckou půjčovnu i půjčovnu běžek, kvalitní servis lodí, vodáckého vybavení, ale i běžek včetně oprav i přípravy běžek na závody, až po kurzy výuky jízdy na lodi, eskymování, školení cvičitelů, výuky jízdy na běžkách i kurzy mazání běžek. Přijďte za námi na prodejnu a zkušený odborný personál Vám poradí co nejlepšího si vybrat. Navíc většinu lodí i běžek u nás můžete zdarma otestovat! Pro držitele členské karty Kudrna poskytujeme zajímavé slevy. Poskytované slevy naleznete zde.

http://www.vodak-sport.cz| info@vodak-sport.cz


Další partneři a spolupracující organizace

Nakladatelství JOTA

Nakladatelství JOTA - jsme tu pro Vás již 21 let, vydali jsme více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Zpočátku jsme vydávali knihy zaměřené regionálně — především od moravských autorů. Po třech letech jsme podstatně rozšířili spektrum titulů z hlediska tématu i země původu knih. Publikujeme tvorbu českých autorů i překlady z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny či španělštiny. Takto jsme se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které ročně vydává 80 titulů a desítky dotisků úspěšných knih. Jsme partnerem kudrnovského věrnostního programu, dodavatelem knižních průvodců pro průvodce CK Kudrna.

www.jota.cz | info@jota.cz


e-shop Wobchudek.cz

dobrodruh.sk - najpopulárnejší portál o cestovaní na Slovensku. Už od roku 2006 vám Dobrodruh.sk prináša originálne zážitky, skúsenosti a emócie Slovákov i Čechov, ktorí precestovali celý svet. Len na Dobrodruh.sk nájdete stovky autorských cestopisov a článkov, tisíce fotografií, bohaté diskusné fórum a desiatky cestovateľských videí.

www.dobrodruh.sk 


Allianz Pojišťovna

Allianz pojišťovna je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny. Allianz pojišťovna je dodavatelem komplexního cestovního pojištění pro klienty CK Kudrna a marketingovým partnerem.

www.allianz.cz | info@allianz.cz


Mediální partneři

Hedvábná Stezka

Hedvabnastezka.cz - nejčtenější cestovatelský portál v České republice, který je zaměřený na exotiku, aktivní a dobrodružné cestování a který se může pochlubit 80.000 - 100.000 unikátních čtenářů měsíčně. Server je mediálním partnerem CK Kudrna.

www.hedvabnastezka.czSpolupracujeme


Avito s.r.o. - Poskytuje komplexní řešení pro podnikání na internetu a realizaci firemních procesů. Pomáhá vytvářet úspěšné internetové obchody se systémem pagio e-shop. Vytváříme e-shopy, které lze napojit na i6, informační systém K2, Money S3, účetní program Pohoda a SW HORRY. Nabízí pokročilý redakční systém (CMS) pagio pro tvorbu www a jejich snadnou správu. Díky dceřiným společnostem optimio a evidio dodává řešení internetového marketingu a webové informační systémy k použití ve firmách. Avito je autorem naší internetové prezentace a redakčního systému.

www.avito.cz | avito@avito.cz


cartesphere

Věrnostní program Sphere card a Carte je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Je také vydavatelem karet s logem Sphere card a Carte. CK Kudrna poskytujeme slevy a výhody držitelům karet  věrnostního programu Sphere card i CARTE.

www.sphere.cz | www.carte.czPodporujeme & sponzorujeme

protibet.org OBČANSKÉ SDRUŽENÍ M.O.S.T.

MOST ProTibet se zabývá rozvojovou pomocí v indickém Himálaji a v Tibetu. Zaměřuje se především na podporu vzdělanosti a zlepšování životních podmínek lidí žijících v Tibetu a indickém Himálaji. 
Formou Adopce ProTibet pomáhá  tibetským dětem, malým mnichům a mniškám v exilových i klášterních školách, nomádským rodinám a starým lidem.

Pro českou veřejnost pořádá v průběhu celého roku různé kulturně vzdělávací akce, neznámější z nich je Festival ProTibet a Café Protibet. Dále nabízí přednášky a workshopy nejen pro veřejnost, ale také pro školy. MOST spolupracuje s dobrovolníky, univerzitami a neziskovými organizacemi doma i v  zahraničí.

vwww.protibet.org


MOTANI Kateřina a Miloš MOTANI
jejich projekt "KOUZELNÁ PLANETA" je velmi komplexní, a svým pojetím a rozsahem v ČR naprosto jedinečný. Naplno se věnují cestování a fotografii, pořádají nespočetné fotografické VÝSTAVY v České republice a v Rakousku. Pravidelně publikují FOTOREPORTÁŽE v nejrůznějších odborných i společenských časopisech. Promítají také pro školy a vydávají OBRAZOVÉ KNIHY a KALENDÁŘE. Mimořádný ohlas získávají neobvyklými a velmi působivě zpracovanými AUDIOVIZUÁLNÍMI DIASHOW-TURNÉ.
www.motani.eu | motani@motani.eu


www.svejnoha.cz - cestovatelské projekce WWW.SVEJNOHA.CZ
Web plný cestovatelských fotografií z různých koutů světa.  Autoři připravují zábavné a poutavé cestovatelské projekce a multikulturní akce pro veřejnost, školy a firmy. V nedávné době se začali naplno věnovat propagaci Entomofágie v České republice. Jezdí po restauracích, kulturních zařízeních a školách s ochutnávkou hmyzích specialit. Dále se věnují kurzům světových kuchyní. V rámci několikahodinového programu se pomocí individuálního přístupu účastníci naučí základní principy arabské a indické kuchyně. V neposlední řadě pořádají putovní výstavy po celé ČR a podporují svými fotografiemi Laktační ligu.
www.svejnoha.cz | www.facebook.com/HmyzNaTaliri | www.facebook.com/SvetoveKuchyne


Míra Jančík MÍRA JANČÍK - SPORTOVEC

Miroslav Jančík - běžec, dobrodruh, průvodce CK Kudrna. Krom jeho ambic na všech možných i nemožných akcích jsme pro vás připravili ve spolupráci s Mírou zpestření vašch aktivit na soutěžích poněkud náročnějšího druhu. Mrkněte na více v odkazu.

více informací


Koalice proti palmovému oleji Koalice proti palmovému oleji

KPPO je nezávislá platforma organizací i jednotlivců, která přispívá ke snížení nadbytečné spotřeby palmového oleje v ČR. Pořádá osvětové akce, zajišťuje politický lobbing a komunikuje s obchodní sférou. Mezi hodnoty KPPO patří otevřenost a transparentnost, odbornost a zachování přírodního a kulturního dědictví. Všem členům je přirozený soucit s živou přírodou ve smyslu respektu k přirozeným procesům planety Země, k potřebám lidí, zvířat, rostlin a k uchování nerostného bohatství.

www.stoppalmovemuoleji.cz