Alpské 4000 aneb co se děje nahoře

Za zážitky bez obav

Alpské 4000 aneb co se děje nahoře

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost
22. 2. 2022 / 18:30 - Brno, Café Práh
Vašek Torčík

Magoři. Lidi jakkoli spojení s vysokými horami působí na ostatní jako blázni, adrenalinoví dobrodruzi nebo egomaniaci. Nebojte se však, skutečnost je obvykle ještě mnohem horší. Obyvatele údolí, chataři, horolezci, vůdci, záchranáři i nebozí ztracení turisti mají rozdílné důvody pro své bláznivé chování. Rozhodně se nic z toho nedá předpovídat, a proto vás to vždycky dostane. Povídání o tom, co všechno jsou různí magoři schopni vymyslet a provést sami sobě i druhým a proč jsem rád, že jsem taky magor.
Zážitky z Mont Blanc, Dent Blanche, Domu, Allalinhornu a dalších. Nádherné kopce tvoří prominentní údolí Matterhornu, spolu s přilehlých údolími se hrdě tyčí jako nejvíce posh hory Evropy.

Vašek je blázen do hor, motorsportu a focení. Rád by cestoval nalehko, ale vždycky se to nějak zvrtne, snad tou láskou k dobrým záběrům. Snaží se dokopat k pravidelnému tréninku, aby do kopce mohk dupat s úsměvem a na zádech nést ještě o jeden objektiv více. Od minulého roku provází klienty cestovní kanceláře Kudrna na jejich cyklo či pěších dovolených a sdílí s nimi své nadšení pro přírodu a neplechu. Je hrdým Čechem a ambasadorem české značky oblečení Nanosilver, pro kterou testuje a vyvíjí nové modely. O své cestovatelské zážitky se dělí na blogu www.vasektravels.com a na insta pod @vasektravels.

Fotogalerie