Facebook KUDRNA

Facebook CK KudrnaStaňte se fanoušky Kudrny! Sdílejte fotky, podělte se s námi o zážitky s cest, soutěžte s námi!

Generální partner

CK Kudrna

Partneři

Jota

RADIO signal

NF Krtek

Café Práh Brno

CESTY PROSTOREM I ČASEM S CK KUDRNA v Brně

je sedmiměsíční cyklus pravidelných úterních cestovatelských promítání, doplněných živými komentáři v příjemném prostředí - prostorném sále při CAFÉ PRÁH v Brně.

Café Práh se nachází v prostorách bývalé továrny Vaňkovka - NIKOLI VŠAK V NÁKUPNÍ GALERII VAŇKOVKA! Vchod je z vnější strany budovy, na pěší zóně přímo naproti Galerii současného umění (tzv. Wannieck Gallery). Nejlépe se tam dostanete pěšky po venkovním chodníku ("lávce") směr bus-nádraží Zvonařka, nalevo podél Galerie Vaňkovka od zastávek MHD Úzká (hl.vlak.nádraží-podchod-TESCO). Parkování automobilů možné přímo na střeše Vaňkovky, kola bezpečně zaparkujete přímo před Café Práh.

Vstupné: DOBROVOLNÉ

Začátky promítání: 18:30 hod.

Promítání CK Kudrna - mapa

vytvořeno: 28.1.2019

Za kouzlem starého Irska

19.3.2019, Katka Špirochová, promítání v Café Práh, Brno, 18:30

Napříč Irskou zemí i kulturou - Co se stane, když se irská tanečnice poprvé vydá do Irska, ale namísto stepovacích bot si na cestu obuje pohorky a na záda si nepřipne třpytivou šerpu, ale hodí dvacetikilovou krosnu?

vytvořeno: 7.3.2019

Na čezetách až do Austrálie

26.3.2019, Marek Vantuch, promítání v Café Práh, Brno, 18:30

Napadlo vás někdy, jestli se dá dojet na druhou stranu světa? Třeba na motorce? Nás jo a tak jsme si udělali řidičák, koupili staré motorky a vyrazili na cestu plnou dobrodružství a rukou ušpiněných od oleje...