Stehlíková Daniela

Stehlíková Daniela

Daniela nezapře karibský naturel, který dostala do vínku v průběhu dětství na Kubě, kde vyrůstala až do svých 15 let díky odborné stáži svých rodičů. Kuba se tak celkem přirozeně stala její srdeční destinací, kam se vrací i jako průvodkyně. Vrozený entuziasmus, důvěrná znalost místního prostředí a umění vtáhnout své hosty do života v Karibiku dávají jejím zájezdům právě ten osobitý šmrnc, na který její klienti ódy skládají. Její nasazení po celodenním programu rozhodně nekončí předáním klíčů k ubytování, ale po večerech zařizuje lekce salsy, workshopy hudebních nástrojů, nebo společné kulturní večery, díky kterým se všichni vrací s pocitem, že od zájezdu dostali mnohem víc, než skutečně čekali. Miluje hudbu, tanec a nejvýchodnější cíp ostrova Baracoa, který je sice nejvzdálenější lokalitou zájezdu, ale tou skutečnou lahůdkou na závěr a kudrnovskou specialitou. Daniela je průvodkyně, se kterou svou karibskou dovolenou skutečně protančíte.


Dělám průvodce na těchto zájezdech

Kuba + Pico Turquino

putování „ostrovem svobody“ s dvoudenním trekem přes nejvyšší vrchol ostrova

Velký okruh za všemi rozmary nepřekonatelné karibské krásy - v této variantě včetně dvoudenního výstupu na Pico Turguino, nejvyšší vrchol ostrova porostlý bujnou džuglí.

39 000 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Kuba
Typ zájezdu: Expedice Poznávání s turistikou

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

20 Délka:
20 dnů
N Náročnost:
2 - 3 (fakultativně)
D Doprava:
letecky, místní doprava
S Stravování:
denně snídaně, 5x večeře v rodinách
U Ubytování:
chatka v soukromí


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz