Rýnské vodopády (Švýcarsko)

Jedinečný přírodní úkaz a největší vodopád Evropy. Je široký úctyhodných 150 m a vysoký asi 23 m. Při středním průtoku spadá s burácejícím hřmotem skalami 700 kubíků za sekundu, začátkem léta po tání sněhu a horských ledovců tu protéká i přes milion litrů vody za sekundu. 1. srpna, v den oslav Švýcarské konfederace je zde každý rok pořádán ohňostroj, který s kulisou burácejícíh vodopádů patří k nezapomenutelným pohledům. Nejhezčí výhledy jsou z vyhlídky pod zámkem Laufen.


Zájezdy s návštěvou Rýnské vodopády

Okolo Bodamského jezera - kemp

na kole Německem, Rakouskem a Švýcarskem

Bodensee, vodní klenot pod Alpami a údajně jedno z nejčistších jezer v Evropě. Podél jeho průzračné modrozelené hladiny vede jedna z nejúžasnějších evropských cyklostezek, která nás provede územím tří států a my tak budeme mít možnost porovnat si v relativně krátkém čase kulturní i přírodní odlišnosti těchto alpských zemí.

7 300 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Německo, Rakousko, Švýcarsko
Typ zájezdu: Cykloturistika Pohodová cykloturistika

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

5 Délka:
5 dnů
N Náročnost:
1-2
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
kemp

Další zajímavá místa Švýcarska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz