Koncert Tramghost

Koncert Tramghost
Popis

Profil kapely

Inspirace kvete leckde... V zubařském křesle ale obvykle ne. Přesto se tam zrodila. V nitru protivného zubního kazu a společnosti šarmantní dentistky. První hudební výstřel byl na světě a s ním i původní název kapely – Caries Profunda (z lat. kaz hluboký). Pozvánka na první koncert do protiatomového krytu zněla jako k dokonalosti vybroušený fór. Premiéra byla grandiózní, rozvášněné publikum vyždímalo dvojí opakování celého repertoáru pěti písní a euforické entrée odpálilo raketový nástup tvorby.

K překvapení všech fanoušků však hudební duo zvážnělo. Do tvorby vstoupil démon z brněnských šalin, který Ochmovi našeptává brilantní verše z nahořklé každodennosti, a věrný druh Vespral (pozn. oblíbená značka červeného), který to vyvažuje opojnými sladidly života. Repertoár graduje explozemi smíchu při ódách na lednici i v psychedelických spirálách, při kterých sál rezonuje v hmatatelném souznění a v textech se zrcadlí duše leckterého posluchače.

Z hlubin valašského barytonu probublává hlas netušených barev v doprovodu jemné vokalistky a chytlavých kytarových melodií Ondrovy špaňelky.

Pojďte se nechat prostoupit démonem z tramvaje.

autor: skalní fanynka

www.tramghost.com/

Informace
Kapela:

Tramghost

Koncert

19:00 - 20:00

Afterparty

Jak je komu libo