Vrsar (Chorvatsko)

Vrsar  je menší přístav a město v západním Chorvatsku asi 10km jižně od Poreče. Nachází se na západním pobřeží poloostrova Istrie a žije zde asi 1 900 obyvatel.

Město je oblíbeným turistickým cílem, a to především díky své výhodné poloze na pobřeží Jaderského moře a příznivému středomořskému klimatu. Vrsar si oblíbil i známý a slavný milovník Casanova. Je jedním z nejkrásnějších míst celého středomoří díky přírodě a historii. Dominantou historické části je bývalá rezidence porečského biskupa - kaštel Vergolini, která leží na kopci nad mořem. Za shlédnutí stojí i nejmenší ulička ve městě široká jen několik desítek centimetrů a další kouzelné, strmé uličky, klikatící se až k moři. Pobřeží je velmi členité, najdete zde spoustu malebných ostrůvků. Pláže jsou skalnaté, ale pěkně upravené s prostory na slunění a vstupy do vody.

Zdroj : http://wikipedia.org


Zájezdy s návštěvou Vrsaru

Dvacet tisíc mil pod mořem

s dětmi do plně vybavených stanů na největší chorvatský poloostrov Istrie

Čisté průzračné moře, spousta ostrůvků, roviny i hory, jeskyně, parky, antické památky, hrady, středověká města, víno, rakije, sýr, olivy, med a spousta dalších dobrot a zajímavostí na nás čeká na největším poloostrově Jadranu, na Istrii.

9 900 Kč Zobrazit detail zájezdu

Navštívíme: Chorvatsko
Typ zájezdu: Zájezdy pro rodiče s dětmi a tábory

Termíny:
Máte zájem o tento zájezd? Bohužel nyní nemáme k dispozici žádné aktivní termíny. Pro další vyhlášené termíny sledujte průběžně naše webové stránky nebo pro bližší informace kontaktujte naše prodejny zájezdů. Případně pokud máte vlastní skupinku, konzultujte i možnost připravit zájezd na zakázku.

10 Délka:
10 dnů
N Náročnost:
1
D Doprava:
autobusem
S Stravování:
polopenze
U Ubytování:
vybavený stan

Další zajímavá místa Chorvatska


Najdi zájezd na Zážitkovna.cz