Krkonoše na sněžnicích

Krkonoše na sněžnicích

3 dny / 3 400 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Nebyl nalezen volný termín

zimní turistika v nejvyšším pohoří Česka

Vydáme se na třídenní putování zasněženou krkonošskou krajinou, kterou budeme poznávat trochu netradičně se sněžnicemi na nohou. Pohybovat se budeme podél hlavního hřebene na české i polské straně Krkonoš. Denně nás čeká zhruba 20 km pochodu, ale trasy mohou být s ohledem na počasí a nálady polární skupiny změněny.

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování na horské chatě
  • místní poplatky spojené s ubytováním
  • zkušeného průvodce - znalce Krkonoš
  • zákonné pojištění CK

Program zájezdu

1. den

Páteční sraz v Harrachově na vlakovém nádraží kolem poledne. Po seznámení se se sněžnicemi se vydáme na první túru údolím MUMLAVY na Krakonošovu snídani a poté nastoupáme na krkonošský hřeben, kde se ubytujeme v příjemné horské boudě na polské straně.

2. den

Za dobrého počasí přejdeme hlavní hřeben Krkonoš přes Dívčí kameny a Špindlerovku (v opačném případě zvolíme alternativní cestu) až do blízkostí SNĚŽKY, kde se opět ubytujeme v horské chatě.

3. den

Ihned ráno podle míry únavy a požadavků na časy odjezdů do našich domovů se buď pokusíme zdolat vrchol nejvyšší hory Sněžky nebo se rovnou vydáme zpět směrem do civilizace.

Ubytování

Spát budeme 2 noci na horských chatách ve vícelůžkových pokojích s lůžkovinami. Na všech ubytovacích kapacitách bude k dispozici vybavená kuchyňka včetně nádobí, kde si budete moct připravit snídaně i večeře dle vlastní chuti. Komu se nebude chtít po celém dnu vařit, může si jídlo vybrat z jídelního lístku v místních restauracích. Každý den bude možnost dokupovaní potravin na další túry. Na první den však doporučujeme mít vlastní zásoby z domova.

Strava

Na všech ubytovacích kapacitách bude k dispozici vybavená kuchyňka včetně nádobí, kde si budete moct připravit snídaně i večeře dle vlastní chuti. Komu se nebude chtít po celém dnu vařit, může si jídlo vybrat z jídelního lístku v místních restauracích. Každý den bude možnost dokupovaní potravin na další túru. Na první den však doporučujeme mít vlastní zásoby z domova.

Doprava

Individuální příjezd do Harachova.

Nástupní místa

Náročnost

Jedná se o třídenní putování Krkonošemi, které pojmeme poněkud netradičně na sněžnicích. Naším průvodcem bude místní znalec.

Další info

Skupina
Tento zájezd je určen pro komorní skupinu v maximálním počtu 5 osob.

Vybavení
Sněžnicové vybavení je nutné zajistit si předem sami. (=sněžnice, teleskopky nebo lyžařské či běžkařské hole s velkými košíčky, kvalitní zimní boty nejlépe pohorky a návleky na ně)