Putování na koních po rančích pro pokročilé jezdce

Putování na koních po rančích pro pokročilé jezdce

3 dny / 5 400 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

Nebyl nalezen volný termín

4 denní putování po westernových rančích pro mírně pokročilé i zkušené jezdce

Budeme se projíždět krásnou přírodou Orlického podhůří a navštívíme okolní koňské ranč, kde vždy přespíme jako správní vandrovníci a ráno budeme putovat dále. Čekají nás i složitější terény, které naše koně znají jako vlastní … kopyta, takže se nemáte čeho obávat a můžete si jenom užívat tu volnost a krásu kolem. Kůň se stane průvodcem do světa přírody i spolehlivým společníkem a náš předák zase pootevře dveře do tajemného světa přirozené komunikace člověka s koněm. Denně strávíme 4-6 hodin jízdy na koních ve westernovém stylu, nocovat budeme ve stanech či stodolách na nefalšovaných rančích, kde si na kovboje jen nehrají, ale kde jimi skutečně jsou.

Cena zahrnuje

  • půjčení koní
  • odborný doprovod
  • dopravu zavazadel
  • nocování pod střechou na rančích ve spacáku

Cena nezahrnuje

  • ubytování v penzionu (cca 250 Kč os./noc)
  • dopravu
  • stravování

Program zájezdu

1. den

Čeká nás obhlídka koní i okolí a seznamovací vyjížďka. Pak už vyjedeme z našeho ranče a každou noc přespíme na jiném ranči.

2. - 4. den

Putování v délce 4 až 6 hodin denně na koňském hřbetu a pronikání do tajů ovládání koně bez donucovacích prostředků. Ranní i večerní péče o čtyřnohého přítele. Poslední den se kolem 15:00 hod. rozjedeme ke svým domovům.

Ubytování

Ve stanech či stodolách na voňavém seně na nefalšovaných rančích. Ubytování je vždy “pod střechou” ale je potřeba se vybavit teplým spacákem a karimatkou. Pro zájemce zajistíme i ubytování v penzionu ve vlastní režii (cca 250 Kč os./noc).

Strava

Individuální v obchodech a restauracích po cestě. Společné snídaně zajišťujeme nákupem v místním obchodě nebo z vlastních zásob a připravujeme si je sami.

Doprava

Doprava na tento zájezd není zajištěna. Každý účastník si dopravu zajišťuje sám.

Nástupní místa

Náročnost

Zájezd odpovídá náročnosti č. 2-3 z 5 bodové škály. Terén a trasa je vhodná pro jezdce od úrovně mírně pokročilý/pokročilý. Tempo přizpůsobujeme vždy nejméně zkušeným jezdcům ale poskytujeme jim prostor, aby se mohli dále vyvíjet a zdokonalovat, takže to někdy i trochu zrychlíme.

Další info

Ostatní podrobné pokyny k zájezdu (tzv. rodokaps) obdržíte zhruba 2-3 týdny před odjezdem.