Zakázka - Lyžovačka s výukou pro děti

Za zážitky bez obav

Zakázka - Lyžovačka s výukou pro děti

5 dní / 9 200 Kč
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Termíny

13. 1. - 17. 1. 2023
č. zájezdu: 22313Z
cena 9 200 Kč

Beskydy – Staré Hamry - Bílá

Zájezd pro rodiny s dětmi primárně zaměřený na výuku lyžování dětí pod vedení zkušených instruktorů. Rodiče mohou po dobu výuky využít jak malý svah u chaty, tak i lyžařské areály v okolí. Zejména pak 13km vzdálený Skiareál Bílá.

Vedle hotelu končí horní stanice vleku, tudíž jen nazujete lyžáky a první z kopce máte zdarma. Vlek TLV 12 (poma) + ve spodní pás pro děti, délka sjezdovky 550 m a je uměle dosněžována a upravována rolbou. Ideální pro rodiny s dětmi. Zde bude primárně probíhat výuka lyžovaní pro děti.

Tento zájezd je určený pro uzavřenou skupinu klietnů.

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování
  • polopenzi
  • 4 instruktory lyžování pro děti
  • výuka 2x2 hodiny denně
  • v ceně za dítě je skipas
  • každý večer animační program
  • zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • skipas pro dospělého (vyjednáváme zvýhodněnou cenu)

Program zájezdu

1. den

Příjezd a ubytování v průběhu odpoledne. Večer snídaně. Po večeři animační program pro děti, představení instruktorů a předání informací k průběhu.

2. den

Dopoledne 2 hodiny výuka děti na svahu pod chatou. Přestávka na oběd a následně odpolední 2 hodiny výuky lyžování. Po večeři animační program pro děti. 

3. - 4. den

Dopoledne 2 hodiny výuka děti na svahu pod chatou, případně po domluvě v nedalekém ski areálu Bílá dle výkonnosti jednotlivých dětí. Oběd dětí proběhne na ubytování a bude zajištěno hlídání, tak aby si rodiče mohli užít lyžování v okolních ski areálech. Následuje odpolední výuka lyžování. Po večeři animační program pro děti.

5. den

Poslední den bude zakončen snídání. 

Ubytování

HORSKÝ HOTEL SŮKENICKÁ***

Nachází se ve výšce 930 m. n. m, na samém konci hřebene Vsackých Beskyd, ve styku s horskými hřebeny Moravskoslezských Beskyd a Javorníků. Všechny pokoje mají ve standardu LED televizi s minimální úhlopříčkou 24′′ s HD satelitními programy a Wi-Fi připojení. Koupelny jsou vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Většina hotelových pokojů disponuje překrásným výhledem do údolí s pohledem na dominantní Lysou horou – nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd a Těšínska s nadmořskou výškou 1.323 m.

Strava

polopenze v hotelové restauraci

Doprava

vlastní

Nástupní místa

Náročnost

Další info

Výuka dětí bude probíhat každý den vždy 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Večer bude pro děti vždy připraven animační program.