Do světa bez testů či karantény

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Do světa bez testů či karantény

Abychom vám usnadnili výběr letošní dovolené z pohledu omezení vzniklé pandemií Covid-19, připravili jsme seznam zájezdu do zemí, do kterých bude možné v nejbližší době cestovat bez nutnosti předložit platný test na Covid-19 případně nastoupit do karantény.
Aktuálně otevřené země bez nutnosti předložit platný test při příjezdu i návratu do ČR jsou Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Švýcarsko, RumunskaFrancie, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Polsko, Černá Hora, Srbsko, Thajsko, KanadaJaponsko.
Pevně věříme a i podle dostupných informací tomu vše nasvědčuje, že bude v nejbližší době možné vyrazit do Albánie, Norska (norská vláda 10.7 rozhodne, kterým zemím otevře 15.7. své hranice a Česká republika by měla v tomto seznamu figurovat). Se zájezdy do této země počítáme a vše připravujeme na jejich odjezd.
S menším omezení je možné cestovat do zemí jako je Island a Madeira (Portugalsko), kde je nutné se prokázat vlastním platným testem na Covid-19 nebo se nechat zdarma otestovat na letišti (od 1.7 je test na Islandu zpoplatněný). Dále probíhají čilá bilaterální jednání jednání mezi ostatními státy celé Evropy, kde se předpokládá praktický volný pohyb do poloviny července.

A vždy můžete vyrazit za dobrodružstvím do České republiky.

Jezdíme do těchto destinací:

Albánie, Estonsko, Francie, Chorvatsko, Island, Japonsko, Litva, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švýcarsko, Thajsko

řazeno