Zakázkové zájezdy a další akce na přání

Každým rokem připravujeme kromě standardních katalogových zájezdů také desítky zájezdů na zakázku podle vašeho přání. A nejsou to ani zdaleka jen klasické zájezdy. I zajištění cestovních služeb spojených s firemním víkendem bývá pro organizátora takové akce velkou pomocí. Rádi pomůžeme tam, kde vám naše zkušenosti mohou být užitečné.

Zajištění dopravy
Máme k dispozici vozový park vlastní - osobní auta i mikrobusy pro 8 pasažérů a naše řidiče. Naši osvědčění dopravci provozují jak mikrobusy pro 12, 19 a 30 osob, tak i velké komfortní autobusy pro 49-51 pasažérů. Protože naší velkou specializací jsou cyklistické zájezdy, není problém zajistit také přepravu jízdních kol ve speciálních přívěsech pro 9 až 42 jízdních kol.

Pronájem přívěsů na kola
V termínech, kdy nejsou naše přívěsy vytíženy zájezdy, vám rádi pronajmeme přívěsy pro přepravu jízdních kol. Maximální kapacita je 9, 30, 40 nebo 42 bicyklů. Ty jsou uchyceny ve speciální konstrukci, která v maximální možné míře usnadňuje nakládku a současně brání poškození kol během přepravy. Všechny přívěsy jsou samozřejmě zaplachtované.

Pronájem chalup v rumunském Banátu
Nevšední romantickou chalupářskou dovolenou můžete strávit v Bígru, Rovensku, Gerniku, Svaté Heleně nebo Šumici. Více naleznete zde.

Cyklistické zájezdy a zájezdy na horská kola na míru
Protože CK Kudrna patří mezi největší organizátory cyklistických zájezdů v ČR, disponujeme dostatečným technickým zázemím i znalostmi mnoha regionů Evropy. Jsme proto připraveni zajistit vám cyklistický program šitý na míru. Naší velkou specialitou jsou také zájezdy pro horská kola. Zajímají Vás MTB zájezdy? Více naleznete zde.

Zajištění cestovních služeb pro skupiny
Letenky, trajektové lístky, jízdenky, víza, cestovní pojištění, ubytování.... a mnoho dalšího zařizování vám můžeme ve velké míře usnadnit. Tyto služby však obvykle zajišťujeme skupinám od 8 osob. Nikoliv tedy jednotlivcům!

Zájezdy na míru a akce pro studenty středních a vysokých škol
Je zřejmé, že zájezdy z našeho katalogu jsou koncipovány tak, aby svým programem uspokojily účastníky různorodých zájmů i fyzické kondice. Je však možné v nejjednoduší variantě zorganizovat v katalogu popsaný zájezd jen pro váš kolektiv, tak aby vyhovoval vašim představám o termínu, programu, ubytování, stravování apod. Stejně tak ale můžeme připravit program přesně podle vašich představ. Ty s vámi rádi zkonzultujeme, abyste nemuseli na vlastní kůži podstupovat cestovatelské experimenty. Více naleznete zde.

Zážitkové a teambuildingové akce pro firemní kolektivy
I když výše uvedené služby mohou posloužit stejnému účelu - tj. pomoci sladit zdánlivě nesourodou skupinu lidí, kterým je společné zatím jen jméno firmy, pro niž pracují, můžeme vám vyjít vstříc i akcemi speciálními. Je pak jen na vás, zda stojíte před úkolem vymyslet nezapomenutelné zážitky pro top management nebo odměnu pro početnější skupinu pracovníků na různých pracovních pozicích. Více naleznete zde.

Kontakt pro poptávky zakázkových akcí:
Tomáš Procházka, tel: 533 433 702 e-mail: zakazky@kudrna.cz

Již při prvním kontaktu můžete uvést základní informace jakými jsou:

 • destinace, kterou toužíte navštívit
 • představu o programu a aktivitách s ním spojených
 • termín konání akce
 • předpokládaný počet účastníků akce
 • požadavky na ubytování (kemp, penzion, hotel (jaké kategorie) ...
 • požadavky  na stravování (vlastní, kudrnovská polopenze, strava v rámci ubytování ...)
 • pojištění vlastní nebo přes CK Kudrna

Vícedenní zájezdy pro studenty středních a vysokých škol

Pro studenty středních i vysokých škol zajišťujeme exkurze zaměřené na konkrétní problematiku související s jejich studijní specializací. Stejně jako na standardních zájezdech zajišťujeme služby průvodce, ubytování dle požadavků skupiny (stany, levné mládežnické ubytovny, penziony, karavany…), polopenzi z mobilní kuchyně, pojištění léčebných výloh atd. Pokud ještě přesně netušíte, co byste s vašimi studenty chtěli vidět, nechejte se inspirovat třeba níže uvedenými příklady zájezdů, které jsme již realizovali. Při vytváření školních akcí je možné vycházet z programů našich katalogových zájezdů, které lze samozřejmě všemožně přizpůsobovat vašim potřebám co se týče např. náročnosti aktivit, délky a nebo kvality ubytování. S pomocí našich zkušených  průvodců - světoběžníků však není problém vytvořit zájezdy s programem, které v našem katalogu nenajdete a to prakticky do všech koutů světa.Máme také bohaté zkušenosti s cyklistickými a lyžařskými akcemi a s  kurzy,  jejichž náplní je pobyt v horách. Tyto programy jsou však obvykle šité přesně na míru podle fyzické zdatnosti účastníků a hlavně podle jejich zkušeností v horském terénu. Potom se může jednat o jednodenní výlety hvězdicově z jednoho místa ubytování anebo vícedenní přechod hor. Samozřejmostí u všech akcí  jsou kvalitní informační materiály, barevné mapy a fundovaný výklad našich průvodců - specialistů na danou oblast. 

Příklady některých akcí,které jsme již vminulosti ralizovali:

Za evropskými přírodními a geologickými šperky

Náplň exkurze: Legendární přírodovědec a geomorfolog Dr. Pilous posbíral opravdové perly ze světové literatury, sám v potu tváře a s batohem na zádech objevil anebo se nechal inspirovat expedičními deníky jiných cestovatelů. Nakonec je s umem sobě vlastním navlékl na stříbrnou nitku, která vás v pohodě a v logické návaznosti provede nejhezčími místy dané země. I když těžištěm programu jsou především unikáty přírodní, seznámíte se také s historií a kulturou. Stejně tak zbývá prostor pro „obyčejnou“ relaxaci u vody a vstřebávání zážitků. Krátké vycházky či maximálně jednodenní túry mnohdy vedou národními parky, rezervacemi anebo jinak zajímavou krajinou tak, aby je zvládl každý průměrný účastník. Zájezdy průvodcují lidé s blízkým vztahem k přírodním vědám i navštíveným zemím, takže si hluboký zážitek odnese laik i odborník.

Přírodní šperky Francie
Přírodní šperky Itálie
Přírodní šperky Chorvatska a Slovinska

Přírodní šperky Rumunska
Přírodní šperky Bulharska

Finské národní parky 

Finsko je známo jako země lesů a jezer. Těžko bychom mohli nalézt jiný stát, kde je jich tolik. Podle nejnovějšího družicového snímkování je zde asi 300.000 vodních ploch. A lesní tajga středního Finska také nemá v Evropě obdoby. Nejcennější oblasti své rozlehlé krajiny si Finové chrání v rezervacích a národních parcích. Téměř každou noc budeme spát v lůně překrásné přírody s posezením u ohýnku na břehu malebných jezer. Oficiální tábořiště jsou přímo v národních parcích.

Náplň exkurze: Seznámení se s člověkem doposud téměř nedotčenou severskou přírodou, historií a kulturou Finska. Zájezd je určený zálesácky orientovaným študákům a jejich kantorům. Často budeme spát na vybavených tábořištích v divočině, daleko od ruchů civilizace.Program při návštěvách národních parků je koncipován poměrně pohodově. Denní náplň pochodu se pohybuje mezi 10 a 15 kilometry, jsou však možné i kratší varianty. Samotný program zájezdu je naplánován tak, aby byl dostatek času jak na prohlídku Helsinek a několika zajímavých kulturně a historicky významných míst, tak především přírodních lokalit a národních parků.

Prázdniny ve Skotsku

O drsné zemi na severu Velké Británie jste již zajisté něco slyšeli. Muži v typických sukních, svižná a živelná muzika, libozvučné skotské dudy, tajemná a pověstmi opředená hluboká jezera, monumentální starobylé hrady v lůně krásné přírody, do věčných převalujících se mlh ponořená vřesoviště, zelené travnaté pastviny plné pasoucích se ovcí a skotu, řeky, všudypřítomná romantika a spousta dalšího.

Náplň exkurze: Výprava za  poznáním nejkrásnějších míst skotské Vysočiny. Nevynecháme legendární hrady jako je Urquahart castle či Stalker, navštívíme skvostné údolí Glen Affric či neméně nádherné Glen Coe nechvalně známé díky masakru v roce 1692, toulat se budeme rájem přirodovědců – poloostrovem Ardnamurchan a poloostrovem Skye, krajinou Trossachs kde zbojničil známý Rob Roy, vyšplháme se na nejvyšší horu Velké Británie – Ben Nevis a při cestě do a ze Skotska nevynecháme historické perly jakými jsou Canterbury, Edinburgh, York či Londýn.

Zájezdy na zakázku CK KudrnaZájezdy na zakázku CK KudrnaZájezdy na zakázku CK Kudrna

To nejlepší z Podkarpatské Rusi 

Podkarpatská Rus je v mysli mnohých zakotvena především díky známému románu českého spisovatele Ivana Olbrachta o hrdinném zbojníkovi Nikola Šuhajovi. Písničky z legendárního filmového muzikálu Balada pro banditu, který natočil Vladimír Sís s herci slavného brněnského divadla Husa na provázku a Miroslavem Donutilem v hlavní roli se zpívají s oblibou dodnes. Možná i to je důvod, proč k podivu obyvatel zakarpatí čeští turisté tak hojně směřují do podhorské vesničky Koločava, která byla dějištěm tohoto poněkud zromantizovaného příběhu o dvou milencích – krásné Eržice a statečném Nikolovi. Mnoho Čechů však tuto oblast Ukrajiny navštěvuje také kvůli vzpomínkám a hledání vlastních kořenům. Podkarpatská Rus totiž byla od roku 1919 součástí Československa a zůstala jí až do roku 1939. Po válce se jí pak zmocnily spáry všemocného Sovětského svazu. A proč si Podkarpatí tolik oblíbil Kudrna? Především kvůli nádherné liduprázdné přírodě, kde se stále ještě dá zažít nefalšované dobrodružství a romantika a také kvůli charakteristickým horským loukám tzv. poloninám táhnoucím se po hřebenech ukrajinských Karpat a poskytujícím tulákovi nekonečné výhledy i prostor spojený s opojným pocitem svobody. Ale jezdíme sem také kvůli tajemným zkazkám, pohádkám a pověstem, které se zde dodnes tradují a v neposlední řadě také kvůli neuvěřitelně přátelským a milým lidem, kteří vám vždy ochotně nabídnou pomoc, ocitnete-li se v úzkých.

Náplň exkurze: Seznámení se s bývalou nejvýhodnější výspou Československa (1919 – 1945), prohlídka Užhorodu, jeho skanzenu a hradu, návštěva „Olbrachtovy“ Koločavy a muzea zasvěceného spisovateli jakož to i uhrančivých ukrajinských Karpat a jejich polonin s jedinečnou faunou a flórou.

Normandie

Normandie – hojně vyhledávaná  přímořská oblast nesoucí své jméno po Vikinzích, kteří se zde kolem roku 911 vylodili, místo  s bouřlivou minulostí, skvělou kuchyní a pestrou strhující historií,  křídovými útesy a v neposlední řadě místo kde na vás při zadumaném brouzdání se po Omaha beach padne stín krvavé  invaze Spojeneckých vojsk. Navštívíme Remeš – město slavné katedrály, Rouen – místo upálení Johanky z Arku či vinné sklepy v kraji Champagne. Nevynecháme ani metropoli Francie Paříž. Zájezd je možné prodloužit o návštěvu Bretaně. 

Náplň exkurze: Návštěva míst kde došlo 6.6.1945 k vylodění spojeneckých vojsk během operace Overlord, prohlídka muzeí zachycujících průběh války a její konec i pozůstatků opevnění a expozic pod širým nebem, prohlídka historických památek Normandie, návštěva jednoho z nejznámějších bojišť první světové války - Verdunu. Prohlídka Paříže se svými muzei a památkami.

Rumunský Banát

Bukovými lesy porostlá krasová krajina Banátu je unikátní jednak tím, že tyto až 1.000 metrů vysoké kopce dělí největší evropský veletok Dunaj na rumunskou a srbskou část a mnohasetmetrové vápencové stěny tvoří dramatickou kulisu mohutné řece razící si cestu dříve obávanou Kazaňskou soutěskou, ale tím, že se zde zachoval ostrůvek českých vesnic jakoby odolávajícím toku času. Šest vesnic (Sv. Helena, Bígr, Gernik, Rovensko, Eibentál a Šumice) obývají již 200 let naši krajané, jejichž předci sem po Dunaji dorazili za těžbou dřeva. Návštěvníku se tak naskýtá možnost spatřit svět vesnických komunit u nás fungujících začátkem devatenáctého století včetně tehdejší češtiny doplněné o rumunské výrazy pro vynálezy z doby pozdější. Domy samozřejmě mají elektrický proud, mnoho domácností vlastní postarší televizi, sem tam lze spatřit auto, ale způsob života zůstal stejný. Obživu poskytují hlavně políčka a pastviny malebně rozeseté po táhlých hřbetech a úbočích kopců a chudá půda jen díky těžké práci dává úrodu.

Náplň exkurze: Seznámení se s kulturou českého venkova na přelomu 19. a 20. století zasazeného do prostředí rumunsko-srbského pohraničí. Poznání krajiny a klimatu nejjižnější části Karpatského oblouku. Vliv velkých vodních děl na životní prostředí.

Zell am See

Třítisicové štíty nejvyšších rakouských hor vytváří jedinečnou kulisu k překrásným přírodním scenériím. Však ne nadarmo jsou tato místa chráněna v národním parku Hohe Tauern. Na jejich úpatí, v místě spojení širokých údolí řek Saalachu a Salzachu se nachází jedno z velkých alpských jezer. Přímo na jeho břehu stojí mládežnický penzion, z něhož budeme podnikat hvězdicové výlety k nejzajímavějším cílům v okolí

Náplň exkurze: Seznámení se s vysokohorskou přírodou Alp a její ochranou, pozorování vegetačních pásem ve velehorách, přímé sledování ledovcové činnosti a modelace terénu ledovcem, návštěva hydrocentrály Kaprun-Grossglockner, návštěva největší ledové jeskyně světa Eisreisenwelt, národní park Vysoké Taury.

Polsko a Slovensko

Za drsnou a romantickou krásou Karpat nemusíme putovat až daleko na východ. Vždyť i sever Slovenska pod nejvyššími horami celého Karpatského oblouku nabízí netušené bohatství přírodních i historických krás. Spatříme nejmenší velehory na světě, absolvujeme termální i "jehličkové" koupele, navštívíme velké i malé hrady a hrádky, na pltích splujeme Dunajec, přejedeme do Polska, pokocháme se výhledy z travnatých hřbetů a nakonec navštívíme solné doly.

Náplň exkurze: Prohlídka NP Vysoké Tatry, NP Pieniny a NP Slovenský ráj, návštěva Spišského hradu, seznámení s lidovou architekturou slovenské a polské části Karpat, návštěva solných dolů.


Kontakt pro poptávky zakázkových akcí:
Tomáš Procházka, tel: 533 433 702 e-mail: zakazky@kudrna.cz

Již při prvním kontaktu můžete uvést základní informace jakými jsou:

- destinace, kterou toužíte navštívit
- představu o programu a aktivitách s ním spojených
- termín konání akce 
- předpokládaný počet účastníků
- požadavky na ubytování (kemp, penzion, hotel ...)
- požadavky  na stravování (vlastní, kudrnovská polopenze, strava v rámci ubytování ...) 
- pojištění vlastní nebo přes CK Kudrna


MTB zájezdy na míru

Mnozí si již vyzkoušeli příjemnou atmosféru akce určené výhradně pro uzavřenou skupinu kamarádů a známých. Lze jezdit po trasách výše uvedených zájezdů i využít našeho know-how v některém z dalších regionů Rakouska, Švýcarska, Francie, Itálie, Ukrajiny, Rumunska, Albánie ... Akci umíme zajistit kompletně, tzn.doprava mikrobusem pro 8 či 12 účastníků plus náš průvodce nebo doprava autobusem pro větší skupiny bajkerů (až 40 účastníků) , ubytování v penzionech, vlastních stanech či s využitím našich prostorných stanů, v nichž lze večer společně posedět a jíst u stolu, zajišťujeme kudrnovskou polopenzi přizpůsobenou náročnému fyzickému režimu, snídaně či se lze stravovat z vlastních zásob. Je však možné si od nás pronajmout pouze mikrobus či autobus s řidičem či přívěs na kola (kapacita 9, 13 nebo 40 ks).

V následující tabulce jsme pro vás připravili výběr z našich MTB lahůdek. Pro uzavřenou skupinku bajkerů velmi rádi některou z těchto akcí zorganizujeme, lze se také připojit jako skupinka k aktuálně vypsanému termínu. Kompletní katalogovou nabídku MTB akcí najdete na tomto odkazu.

MTB zájezdy na zakázku CK KudrnaBAJKOVÉ ZÁJEZDY s minibusem aneb zájezdy s takřka rodinnou atmosférou:

Možná jste někdy snili vyrazit jen v malé partě do náročných terénů, neřešit přejezdy autem, nestarat se o snídaně a večeře a věnovat se jen a jen bajkování s průvodcem, který důvěrně zná terén a dokáže nabídnout alternativní trasy přiměřené vaší fyzické a technické zdatnosti. Můžete si vymyslet i program vlastní a bez průvodce se obejít. V každém případě budete mít k dispozici WV Transporter s kapacitou 8 míst + řidič, který může eventuelně fungovat také jako kuchař ( případně 7 účastníků + průvodce a kuchař-řidič). Kola jsou přepravována v zaplachtovaném cyklovleku.

Na těchto zájezdech je sice dán program, ale jeho náročnost je v maximálně možné míře přizpůsobit zdatnosti a náladě účastníků. Nehledě na příjemnou, téměř rodinnou atmosféru malého kolektivu. Standardně je v ceně zájezdu ubytování ve vlastních stanech a kudrnovská polopenze se snídaněmi formou švédských stolů. Vždy si můžete objednat ubytování v penzionech, stejně jako se můžete rozhodnout pro polopenzi místní. Pozor! Čím později se budeme zájezd plánovat, tím je menší šance, že budou v penzionech vámi požadované pokoje za přijatelnou cenu.

Zážitkové a teambuildingové akce pro firemní kolektivy

Pokud přemýšlíte jak odměnit své zaměstnance, jak upevnit vztahy v pracovním kolektivu či chcete-li zapůsobit na obchodní partnery a důležité klienty, níže pro inspiraci uvádíme několik oblíbených akcí, při nichž si vaši zaměstnanci a kolegové zaručeně provětrají hlavy od pracovních starostí, protáhnou ztuhlé údy, zocelí své zdraví a obchodní partneři budou ještě dlouho dlouho vzpomínat na dobrodružství, která jste pro ně připravili. Při vytváření firemních akcí na zakázku je možné vycházet z programů našich katalogových zájezdů, které lze samozřejmě všemožně přizpůsobovat vašim potřebám co se týče např. náročnosti aktivit, délky a nebo kvality ubytování.  S pomocí našich zkušených  průvodců - světoběžníků však není problém vytvořit zájezdy s programem, které v našem katalogu nenajdete a to prakticky do všech koutů světa. Vaše požadavky s vámi velice rádi osobně zkonzultujeme. Nechte se inspirovat.

 Příklady oblíbených firemních akcí s akčním programem:

Řeky Slovinska dokonalá „stmelovačka“ na nejkrásnějších slovinských řekách
Švýcarský Engadin a St. Moritz     kombinovaný turisticko-cyklistický program v ráji outdoorových sportů
Moselská cyklostezka na kole v pohodovém tempu za jedinečným ryzlinkem i historií
Dolomity jednodenní pěší túry nalehko krajem „Bledých hor“
Korutany nenáročná cyklistika v kraji hradů a jezer s komfortním zázemím
Balatonské cyklotoulky cyklovýlety kolem maďarského móóóóře i speciality místní kuchyně
Mallorca Adventure Sea Cave Exploring, Canyoning, Scuba Diving, Coastering, Paddle Surfing
Adrenalinové Slovinsko rafting, canyoning, speleologie, hydrospeed, ferraty či horské koloběžky

 

Příklady oblíbených firemních akcí s pohodovým programem:

Rumunský Banát opravdové cesty proti proudu času s ubytováním u českých krajanů
Požitkářské Maďarsko výlet za vyhlášenou gastronomií a odpočinkem v termálech
Nejslavnější přidunajské termály slastný relax ve slovenském Veĺkém Mederu a maďarském Györu
Transylvánie po stopách Draculy, za historií a divokou karpatskou přírodou
Barvy Provence azurové pobřeží a výlety do horní Provences ubytováním v mobile homes

Příklady akcí pro V.I.P. klienty a speciality:

Marokem na kole                                 palmové soutěsky Antiatlasu, berberské vesnice i pouštní oázy
Maroko, Vysoký Atlas a Sahara nalehko přes Vysoký atlas, putování s velbloudí karavanou dunami Sahary
Island famózní dobrodružství v krajině vulkánů, gejzírů a vodopádů
Madeira toulky ostrovem věčného jara, ostrovem pralesů, hor, levad a orchidejí
Mallorca Adventure Sea Cave Exploring, Canyoning, Scuba Diving, Coastering, Paddle Surfing
Peru a Bolívie a NP Huascarán velká výprava za potomky dávných Inků
Lanzarote a Lanzarote cyklo pěšky či na kole po ostrově ohňových hor

 

Kontakt pro poptávky zakázkových akcí:
Tomáš Procházka, tel: 533 433 702 e-mail: zakazky@kudrna.cz

Již při prvním kontaktu můžete uvést základní informace jakými jsou:

 • destinace, kterou toužíte navštívit
 • představu o programu a aktivitách s ním spojených
 • termín konání akce
 • předpokládaný počet účastníků
 • požadavky na ubytování (kemp, penzion, hotel ...)
 • požadavky  na stravování (vlastní, kudrnovská polopenze, strava v rámci ubytování ...)
 • pojištění vlastní nebo přes CK Kudrna