Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

nabídka práce

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům.  Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:

Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na misa@kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Tomáš Procházka, Vídeňská 99, 639 00 Brno. 

Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 25.2. 2018. Celý proces pak vyvrcholí v termínu 23.3. - 25.3. 2018 na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na tradiční víkendový výběr. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

  


hledáme kuchaře

Hledáme KUCHAŘE - profíky i nadšené "amatéry"

Není důležité, zda vaříte jako profíci či jako amatéři, hlavně že dobře. Kuchař je neodmyslitelným členem týmu na našich zájezdech s polopenzí. Máte-li tedy zkušenosti s vařením pro velký počet hladových krků (jídelny, tábory apod.), milujete cestování, máte přes léto čas, nevadí vám spaní venku a dokážete-li se plně ztotožnit s naší filozofií, ozvěte se!

Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pošlete nám do 25.2. 2018 vaši nabídku na adresu sklad@kudrna.cz. Vybrané pozveme na přelomu zimy a jara na praktický víkendový výběr a současně seznamovací akci, která se bude konat na Vysočině v termínu 23.3. - 25.3. 2018. Těšíme se na viděnou.


Příležitost pro studenty v oboru "cestovní ruch" nebo "reklama a marketing"

Jsi vysokoškolák studující obor se zaměřením na cestovní ruch nebo reklamu a marketing? Máš zájem podílet se na chodu jedné z největších outdoorových cestovních kanceláří? Zapoj se do našeho týmu a získej potřebnou praxi pro své budoucí povolání!

Základní informace:

Tato praxe umožní studentům prožít osm týdnů v moderní cestovní kanceláři. Praxe probíhá přímo v sídle firmy v Brně nebo na pobočce v Praze. Nejedná se o obyčejnou brigádu, ale poznáš chod firmy od přípravy a prodeje zájezdů, přes logistiku a dopravu až po marketing. Na pobočce v Praze se bude jednat převážně o praxi v rámci prodeje zájezdů.

Během praxe se zůčastníš i některého z našich zájezdů a po ukončení praxe dostaneš Certifikát o absolvování praxe v CK Kudrna. S těmi nejlepší praktikanty zvážíme i dlouhodobější spolupráci.

Odměna za 2-měsíční praxi:

5 000 Kč + poukaz na zájezd CK Kudrna v hodnotě 5 000 Kč

Požadavky na praktikanta:

vysokoškolský student v probíhajícím studiu oborů "cestovní ruch" nebo "management cestovního ruchu", "reklama a marketing" a podobných oborů, dobrá znalost němčiny nebo angličtiny, velký zájem o výše uvedené obory, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B a základní řidičská praxe výhodou.

Termíny praxe:

červenec - srpen 2018

Jak se přihlásit?

Svůj krátký motivační dopis s uvedením studijního oboru posílej na vilik@kudrna.cz .  A pozor praxe je omezena na jednoho účastníka na 2-měsíční praxi v Brně a jednoho účastníka na dvouměsíční praxi v Praze.


Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na vilik@kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:

profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).

Termíny brigád:

vybrané autobusové zájezdy v měsících červenec, srpen a září 2017.