Referent/ka prodeje zájezdů

Pro naši novou pobočku a prodejnu zájezdů v Ostravě hledáme vhodného kandidáta na doplnění našeho kudrnovského týmu.

Požadujeme:

 • komunikativní a příjemné vystupování
 • časovou flexibilitu a zodpovědnost
 • min. SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
 • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (druhý jazyk výhodou)
 • aktivní znalost práce na PC (Windows, MS Office)
 • výhodou praxe v prodeji zájezdů, zkušenost s našimi zájezdy

Nabízíme:

 • zajímavou práci v cestovním ruchu
 • nástupní plat 17.000 Kč čistého
 • po zkušební době příspěvek na stravování
 • bonus formou budgetu na naše zájezdy
 • příspěvek na jazykové vzdělání
 • příspěvek na sportovní nebo pohybové aktivity
 • nadstandardní režim dovolené

Nástup: říjen 2016

Životopisy zasílejte včetně aktuální fotografie a motivačního dopisu na jirka@kudrna.cz

Neozveme-li se uchazečům do 1 měsíce od zaslání životopisu, upřednostnili jsme jiného kandidáta, který blíže splňoval požadavky na pozici. Děkujeme za pochopení.


Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům.  Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:

Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis (nejlépe ručně psaný). V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat. Co jsi ochotný/á ze sebe vydat, co očekáváš od této práce, které státy a oblasti Zeměgule a jakým způsobem jsi projel/a a které bys naopak ještě chtěl/a poznat, kolikrát jste člověkem (tedy jazykové znalosti), sportovní i jiné záliby, muzikální nadání, orientační schopnosti, atd.. Nezapomeň zdůraznit, o jaký typ zájezdů máš zájem.

Svůj motivační dopis pošli na adresu CK KUDRNA - Míša Poborská, Vídeňská 99, 639 00 Brno nebo misa@kudrna.cz 

Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 27.2. 2016. Celý proces pak vyvrcholí na Vysočině (termín bude upřesněn), kam pozveme nadějné uchazeče na tradiční víkendový výběr. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

  


Hledáme KUCHAŘE - profíky i nadšené "amatéry"

Není důležité, zda vaříte jako profíci či jako amatéři, hlavně že dobře. Kuchař je neodmyslitelným členem týmu na našich zájezdech s polopenzí. Máte-li tedy zkušenosti s vařením pro velký počet hladových krků (jídelny, tábory apod.), milujete cestování, máte přes léto čas, nevadí vám spaní venku a dokážete-li se plně ztotožnit s naší filozofií, ozvěte se!

Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pošlete nám do 27.2. 2017 vlastní rukou psané nabídky. Vybrané pozveme na přelomu zimy a jara na praktický víkendový konkurs a současně seznamovací akci, která se bude konat na Vysočině (termín bude upřesněn). Na obálku nezapomeňte napsat heslo "kuchař". Těšíme se na viděnou.


Příležitost pro studenty v oboru "cestovní ruch" nebo "reklama a marketing"

Jsi vysokoškolák studující obor se zaměřením na cestovní ruch nebo reklamu a marketing? Máš zájem podílet se na chodu jedné z největších outdoorových cestovních kanceláří? Zapoj se do našeho týmu a získej potřebnou praxi pro své budoucí povolání!

Základní informace:

Tato praxe umožní studentům prožít osm týdnů v moderní cestovní kanceláři. Praxe probíhá přímo v sídle firmy v Brně nebo na pobočce v Praze. Nejedná se o obyčejnou brigádu, ale poznáš chod firmy od přípravy a prodeje zájezdů, přes logistiku a dopravu až po marketing. Na pobočce v Praze se bude jednat převážně o praxi v rámci prodeje zájezdů.

Během praxe se zůčastníš i některého z našich zájezdů a po ukončení praxe dostaneš Certifikát o absolvování praxe v CK Kudrna. S těmi nejlepší praktikanty zvážíme i dlouhodobější spolupráci.

Odměna za 2-měsíční praxi:

5 000 Kč + poukaz na zájezd CK Kudrna v hodnotě 5 000 Kč

Požadavky na praktikanta:

vysokoškolský student v probíhajícím studiu oborů "cestovní ruch" nebo "management cestovního ruchu", "reklama a marketing" a podobných oborů, dobrá znalost němčiny nebo angličtiny, velký zájem o výše uvedené obory, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B a základní řidičská praxe výhodou.

Termíny praxe:

červenec - srpen 2017

Jak se přihlásit?

Svůj krátký motivační dopis s uvedením studijního oboru posílej na jirka@kudrna.cz. A pozor praxe je omezena na jednoho účastníka na 2-měsíční praxi v Brně a jednoho účastníka na dvouměsíční praxi v Praze.


Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na  jirka@kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:

profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).

Termíny brigád:

vybrané autobusové zájezdy v měsících červenec, srpen a září 2017.