Turistické zájezdy do Švýcarska

Za zážitky bez obav

Vâlcan a Retezat

10 dní / 6 900 Kč
Vâlcan a Retezat

Sardinie cyklistická

13 dní / 18 400 Kč
Foto: Ruda Růžička

Provence cyklistická

12 dní / 19 900 Kč
Autor: Tomáš Ochma Procházka

Pláže i hory Elby

10 dní / 15 000 Kč
Pláže i hory Elby
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená ve Švýcarsku

Švýcarsko a Alpy, Alpy a Švýcarsko. Neoddělitelná dvojice, která táhne horaly z celé Evropy. Ať už touží po výhledech na evropské velehory z hlubokých malebných údolí, nebo touží dosáhnout Mont Blancu, Švýcarské hory jsou na roztrhání.

S Kudrnou si švýcarských Alp užijí i ti nejvíce nároční, a to ze všech možných úhlů. Uspokojíme ty, kteří touží po jednodenních výletech i vícedenních trecích, pohodových cyklotrasách, i pekelných sjezdech – na kolech i na skialpech, či si vylézt ferraty s nádhernými výhledy. Navštívíme Bodamské jezero, Engadin, Walliské i Bernské Alpy. Nejnáročnější, toužící po dobytí střechy kontinentu, si s námi mohou vylézt na Mont Blanc nebo Monte Rosa, vyhlášené ledovcové trasy. Nezapomínáme ani na rodiny – Alpy si můžete projít i se svými ratolestmi, pro které jsme vybrali malebnou krajinu Engadinu.

Švýcarsko je plně doceněný ráj horalů a milovníků outdooru, a tak se není čemu divit, že jsou jeho trasy každoročně vyhledávané. Nicméně i přesto, že sem ročně přijedou desetitisíce lidí, na vrcholcích kopců se budeme cítit vždy tak trochu sami, v plném objetí přírody.

řazeno

Články

Stopem na Mont Blanc

Jakub Cejpek

Řekněte někomu, že míříte na nejvyšší alpskou horu Mont Blanc, a nemine vás námitka, že výstup po pošlapané magistrále na přelidně...

více