Turistické zájezdy do Slovinska

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená ve Slovinsku

Na pomezí jihovýchodní a střední Evropy jde najít pravý poklad, který až v posledních letech získává pozornost, jakou si zaslouží. Ostatně, jeho přírodní šperky nám velmi dobře představil už Vinnetou.

Hory a voda, tak by šlo kudrnovské Slovinsko charakterizovat. Řeky Sáva a Soča nabízí zábavu při sjezdu pro děti, ale i pro dospělé. Impozantní výhledy i průzračnou vodu si užijí všichni.

Milovníci „suché nohy“ mohou (či snad musí?) zamířit vzhůru, na legendární Triglav – který nepřestává lákat turisty ani lezce. Jeho ferraty se v kudrnovském katalogu objevují už celé roky. Mezi nimi ale i jiné; bělostné Julské Alpy si můžeš slézt na nejkrásnějších trasách evropského východu, které vedou na Prisojnik nebo Mangart. Pokud je to na tebe ale moc frekventované, doporučujeme přechod malebného pohoří Karavanky, které se krčí ve stínu Julských Alp. Rozhodně tě to nezklame. Praví fajnšmekři můžou projet zemi na kole, což je rozhodně nezapomenutelný zážitek.

Jak říkáme, Slovinsko je malá země pro velkou aktivní dovolenou, která bude bezpochyby nabitá zážitky.

Aktuální informace o cestování do Slovinska najdete zde.

Aktuálně je možné cestovat do Slovinska bez omezení.

řazeno

Články

Po stopách bájného Zlatoroga

Lucie Šímová a Hynek Vrzala, Dominika Sommerová

Jen málokterá země se dokáže pochlubit takovou úctou ke svému přírodnímu bohatství, jako Slovinsko. Tato nejsevernější z bývalých ...

více