Expediční zájezdy

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Expediční zájezdy

Existují cestovatelé milující nečekaná dobrodružství, překvapivá setkání i lehkou nejistotu. Cesta do neznáma plná překvapení není pro každého, avšak odvážlivce bohatě odmění zážitky. A na ty se nezapomíná!

Improvizace a šimrání v žaludku, trocha adrenalinu a přitom pevná opora v podobě zkušeného průvodce, který vybruslí z každé situace a nakonec vše zařídí. To jsou kudrnovské expedice. Cesty do zajímavých destinací. Netradiční program, který se mnohdy mění tak, aby vykouzlil neopakovatelné zážitky.

Jak vypadá kudrnovská expedice a s čím můžete počítat? Některé věci jsou skálopevně jisté: destinace, termín a průvodce. Expedice má rámcový program, ten se však na místě podle potřeby upravuje, ladí a přizpůsobí okolnostem.

Kvalita ubytování a stravy je různá. Zabydlíte se v hotelech, ustelete si u domorodců, postavíte stan nebo zvolíte hvězdný širák. Někdy si dáte večeři o třech chodech, jindy prosté placky pečené na ohni. Vše záleží na konkrétní akci a možnostech, které místa nabízí.

Chcete zažít opravdové cestovatelské dobrodružství? Zúčastnit se originální akce s jistotou intenzivních zážitků? Pak je pro vás Kudrnovská expedice ta pravá volba.

Jezdíme do těchto destinací:

Albánie, Dánsko, Filipíny, Gruzie, Írán, Island, Izrael, Kolumbie, Madagaskar, Mauritánie, Mongolsko, Nepál, Pákistán, Rakousko, Severní Makedonie, Skotsko, Tádžikistán, Turecko

řazeno