Aktivní dovolená na Slovensku: turistické zájezdy

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená na Slovensku

Dovolená na Slovensku rozhodně není žádná znouzectnost, alespoň ne s Kudrnou! Kudrnovic se totiž ze všech sil snažili, aby nabídli Slovensko tak, jak ho neznáš.

I na česko-slovenském pomezí se dá najít divočina, a tak zkusíme pozorovat šelmy v Javorníkách, nebo projet liduprázdnou krajinou Štiavnických vrchů na kole. Milovníci vody můžou vyrazit na týdenní nenáročný sjezd Dunajce, Oravy a Váhu, na který se nemusíš bát přibalit svoje děti. Aby se taky trochu zaučily na peřejkách. Milovníci hor si zase užijí ferratový víkend ve Slovenském ráji a Martinských holích. A abychom naši nabídku ozvláštnili, vezmeme tě na fotoworkshop do Bílých Karpat, kde tě provedeme krajinou plnou dějin a mýtů.

A nezapomeň se podívat, jaká je zimní nabídka slovenských zájezdů – vysuté žebříky a zamrzlé vodopády Slovenského ráje či křupání sněhové krusty pod sněžnicemi na Vysoké Fatře ti připomenou, proč tak miluješ zimu!

No, a pokud se ti už vážně nic nechce, tak se na ten sport vykašli a vyraž s námi do termálů a pořádně se nacpi haluškama. Za nás taky dobrý.

řazeno

Články