Půjčovna vybavení

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Půjčovna vybavení

Ceník půjčovného manipulační poplatekcena za den jistina
ferratový komplet60 Kč 130 Kč 2000 Kč
stan pro 2 nebo 3 osoby 125 Kč 85 Kč 1500 Kč
sněžnice 60 Kč 80 Kč 1000 Kč
mačky turistické 30 Kč 30 Kč 500 Kč
cepín turistický 30 Kč 30 Kč 500 Kč
cepíny lezecké (pár) 60 Kč 130 Kč 1000 Kč
lavinový set 120 Kč 120 Kč 4000 Kč

Vybavení je nutné rezervovat nejpozději 7 dní předem! Přednost dostávají účastníci našich zájezdů! Minimální doba, kterou účtujeme za půjčení, je 3 dny

FERRATOVÝ KOMPLET

tvoří prsní a sedací úvazek, plochá smyčka na provázání a ferratový set (2 speciální karabiny, lanová smyčka a párací tlumič pádu). Společně s ochrannou přilbou (ta chrání hlavu proti úrazům způsobeným padajícím kamením, příp. při uklouznutí, pohybu v tunelech, jeskyních apod.) tvoří samojistící systém, nezbytný pro pohyb po zajištěných cestách = via ferratách.

Stany Husky, z řady Extreme Lite

Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí. Vnější stan: 210T Polyester RipStop, PU zátěr 6000 mm/cm², podlepené švy. Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra. Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 10000 mm/cm². Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mm. Příslušenství: odkládací síťka na drobnosti na vnitřní steně ložnice, duralové odlehčené kolíky, kompresní obal

Modely Bret 2 (prostor ložnice 210 x 140 cm) , Beast 3 (prostor ložnice 210 x 175 cm), Bright 4 (prostor ložnice 215 x 205 cm) - pro 2 až 4 osoby,

Tyto stany si můžete objednat přímo v objednávce konkrétního zájezdů v sekci "půjčovna"

STAN značky Quechua (externí půjčovna)

jsou tzv. vteřinové stany, nabízíme variantu pro 2 nebo pro 3 osoby, venkovní plášť poskytuje ochranu proti kondenzaci vlhkosti, jednoznačnou výhodou je velmi rychlé a snadné rozložení i složení během několika vtěřin.

Stan Quechua 2 Second Easy 2 - pro 2 os - prostor ložnice 120 × 210 cm, max. užitná výška: 98 cm., bez předsíně
Stan Quechua 2 Second XL 3 - pro 3 os - prostor ložnice 210 × 210 cm, max. užitná výška: 115 cm., 1 předsíň

Toto jsou nejčastěji půjčované modely stanů. Každopádně o konkrétní značce a modelu stanu budete informování před podpisem smlouvy o zapůjčené věci.

Stany si můžete objednat přes náš dispečink zájezdů (mailem, telefonicky, či dopsat do poznámky v objednávce)

MAČKY (turistické)

neboli stoupací železa, se připevňují zespodu na botu a slouží k bezpečnému pohybu po ledovcích či namrzlém sněhu.

SNĚŽNICE

univerzální sněžnice vhodné do všech sněhových podmínek, možnost fixace paty, jednoduché ovládání pomocí hole.

CEPÍN

slouží k bezpečnějšímu postupu po ledovcích a sněhem pokrytých svazích. Holemi jej nelze nahradit!

CEPÍNY LEZECKÉ

jsou ideální pro lezení ledů a závodní lezení. Vyznačují se svým unikátním prohnutím do tvaru "S", což zajišťuje pohodlné držení cepínu při nejistých krocích, a také tuhou a vyváženou konstrukcí.

LAVINOVÝ SET

vhodný na skialpové túry či túry na sněžnicích, kde se pohybujete mimo upravované tratě v exponovaném terénu. Jedná se o tzv. minimální vybavení, bez kterého se i nejjednodušší túra může stát nebezpečnou. Základem všeho je lavinová výbava - vyhledavač, sonda a lopata.

Do objednávky zájezdu uveďte, které vybavení a kolik kusů budete chtít zapůjčit. Půjčovné bude připočteno k ceně zájezdu.

Půjčovna není bezedná! Vybavení si proto rezervujte co nejdříve. Přednost mají účastníci našich zájezdů

Půjčovna vodáckého vybavení

Neoprenové kalhoty
Neoprenový oblek je vyrobený z 3 mm oboustranně kašírovaného neoprenu. Díky tomu poskytuje skvělý tepelný komfort a pohyblivost. Vhodný pro všechny vodácké aktivity. Díky dvojcestnému zipu umístěnému vpředu a krátkým zipům u kotníků se oblek pohodlně obléká i svléká. Exponovaná místa jsou zesílena PU zátěrem.
Zapůjčení neoprenu doporučujeme zejména pro Pro určení konkrétní velikosti neoprenu vhodné pro vás potřebujeme znát vaši výšku, váhu, obvod hrudi, pasu a boků.

Neoprenové boty
Vysoké neoprenové boty se zesílenou podrážkou. Tloušťka neopren je 5 mm. Boty mají oděruvzdorné výztuhy chránící prsty, patu a celý nárt. Boční zip umožní pohodlně obouvání i vyzouvání. Jsou vybaveny Thermoplush vnitřní izolační vrstvou, která poskytuje botám vysoký tepelný komfort.
Dostupné ve velikostech 4-13.

Vodácká bunda
Lehká turistická vodácká bunda z nylonového materiálu. Funkční a odolná. Dostupná v dětské velikosti a v dospělých velikostech XS – XXXL.

Vodácký vak (loďák)
Vodotěsný vak 20-60 l (bez popruhů) od firmy VODÁK sport. Dvojitá ochrana proti proniknutí vody do loďáku.

Ceník půjčovného Cena za den na vodě
neoprenové kalhoty 90 Kč
neoprenové boty 50 Kč
vodácká bunda 50 Kč
vodácký vak 30 Kč

Vodácké vybavení si můžete objednat přímo při objednávce konkrétního vodáckého zájezdu v sekci „půjčovna“. Případně si doobjednat přes náš dispečink zájezdů (mailem či telefonicky).
Vybavení je nutné rezervovat nejpozději 7 dní předem!

Fotogalerie