Zájezdy na zakázku

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Zájezdy na zakázku

Každý rok připravujeme kromě standardních katalogových zájezdů také desítky zájezdů na zakázku a to podle vašeho přání. A nejsou to ani zdaleka jen klasické zájezdy. I zajištění cestovních služeb spojených s firemním víkendem bývá pro organizátora takové akce velkou pomocí. Rádi pomůžeme tam, kde vám naše zkušenosti mohou být užitečné. Tyto akce zajišťujeme zpravidla pro skupiny od 7 osob.

Zajištění dopravy
Máme k dispozici vozový park vlastní - osobní auta i mikrobusy pro 6 pasažérů + řidič + průvodce. Naši osvědčení dopravci provozují jak mikrobusy pro 12, 19 a 30 osob, tak i velké komfortní autobusy pro 49-51 pasažérů. Protože naší velkou specializací jsou cyklistické zájezdy, není problém zajistit také přepravu jízdních kol ve speciálních přívěsech pro 9 až 42 jízdních kol.

Pronájem přívěsů na kola
V termínech, kdy nejsou naše přívěsy vytíženy zájezdy, vám rádi pronajmeme přívěsy pro přepravu jízdních kol. Maximální kapacita je 9, 30, 40 nebo 42 bicyklů. Ty jsou uchyceny ve speciální konstrukci, která v maximální možné míře usnadňuje nakládku a současně brání poškození kol během přepravy. Všechny přívěsy jsou samozřejmě zaplachtované.

Pronájem chalup v rumunském Banátu
Nevšední romantickou chalupářskou dovolenou můžete strávit v Bígru, Rovensku, Gerniku, Svaté Heleně nebo Šumici. Více naleznete zde.

Cyklistické zájezdy a zájezdy na horská kola na míru
Protože CK Kudrna patří mezi největší organizátory cyklistických zájezdů v ČR, disponujeme dostatečným technickým zázemím i znalostmi mnoha regionů světa. Jsme proto připraveni zajistit vám cyklistický program šitý na míru. Naší velkou specialitou jsou také zájezdy pro horská kola. 

Zajištění cestovních služeb pro skupiny
Letenky, trajektové lístky, jízdenky, víza, cestovní pojištění, ubytování.... a mnoho dalšího zařizování vám můžeme ve velké míře usnadnit. Tyto služby však obvykle zajišťujeme skupinám od 10 osob. Nikoliv tedy jednotlivcům!

Zájezdy na míru a akce pro studenty středních a vysokých škol
Je zřejmé, že zájezdy z našeho katalogu jsou koncipovány tak, aby svým programem uspokojily účastníky různorodých zájmů i fyzické kondice. Je však možné v nejjednodušší variantě zorganizovat v katalogu popsaný zájezd jen pro váš kolektiv, tak aby vyhovoval vašim představám o termínu, programu, ubytování, stravování apod. Stejně tak ale můžeme připravit program přesně podle vašich představ. Ty s vámi rádi zkonzultujeme, abyste nemuseli na vlastní kůži podstupovat cestovatelské experimenty. Více naleznete zde.

Zážitkové a teambuildingové akce pro firemní kolektivy
I když výše uvedené služby mohou posloužit stejnému účelu - tj. pomoci sladit zdánlivě nesourodou skupinu lidí, kterým je společné zatím jen jméno firmy, pro niž pracují, můžeme vám vyjít vstříc i akcemi speciálními. Je pak jen na vás, zda stojíte před úkolem vymyslet nezapomenutelné zážitky pro top management nebo odměnu pro početnější skupinu pracovníků na různých pracovních pozicích. Více naleznete zde.

Kontakt pro poptávky zakázkových akcí:
Tomáš Procházka, tel: 533 433 702 e-mail: zakazky@kudrna.cz

Již při prvním kontaktu můžete uvést základní informace jakými jsou:

  • destinace, kterou toužíte navštívit
  • představu o programu a aktivitách s ním spojených
  • termín konání akce
  • předpokládaný počet účastníků akce
  • požadavky na ubytování (kemp, penzion, hotel (jaké kategorie) ...
  • požadavky na stravování (vlastní, kudrnovská polopenze, strava v rámci ubytování ...)
  • pojištění vlastní nebo přes CK Kudrna