Nový Zéland

Za zážitky bez obav

Dolomity turisticky

5 dní / 8 800 Kč
Autor: Andrea Havettová

Korsika - GR 20

13 dní / 19 800 Kč
Korsika - GR 20

Madagaskar expedičně

24 dní / 58 800 Kč
Autor: Dalibor Mahel

Kyrgyzstán

15 dní / 38 800 Kč
Kyrgyzstán
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Nový Zéland

Fantastická pohádka, neskutečná rozmanitost, neuvěřitelná nádhera… To jsou jen první tři asociace spojené s přírodou Nového Zélandu. Aotearoa - Země dlouhého bílého oblaku nechává cestovatele v neustálém úžasu. Každý kousek země přináší nová překvapení. Že už to prostě nemůže být krásnější? Může. Stačí přejet o pár kilometrů dál.

Nový Zéland je rozlohou jen trošku větší než Velká Británie a přitom zde nežije ani 5 milionů obyvatel. Ostrovy patří ptákům, ovcím a skřítkům. V novozélandských pralesích uvěříte, že skutečně existují.

Říká se, že byste museli navštívit Island, Skandinávii, Kanadu, Austrálii a řadu dalších zemí světa a stejně neuvidíte tolik krásy jako nabízí ostrovy Nového Zélandu. K tomu unikátní maorská kultura a usměvaví obyvatelé se specifickým smyslem pro humor.

Ano, je to pěkná štreka. Nový Zéland je tak trochu na konci světa. Na druhé půlce zeměkoule. A je to jeho jediná vada na kráse. Všechno ostatní je jako sen, ze kterého se nechcete probudit.

Vyražte s Kudrnou na Nový Zéland. Vydejte se tak daleko, že dál už to snad ani nejde. Čeká vás úchvatná dovolená, na kterou nikdy nezapomenete. A pozor. Nový Zéland je silně návykový, budete se chtít vrátit.

řazeno