Japonsko

Za zážitky bez obav

Dolomity turisticky

5 dní / 8 800 Kč
Autor: Andrea Havettová

Korsika - GR 20

13 dní / 19 800 Kč
Korsika - GR 20

Madagaskar expedičně

24 dní / 58 800 Kč
Autor: Dalibor Mahel

Kyrgyzstán

15 dní / 38 800 Kč
Kyrgyzstán
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Japonsko

Japonsko, neboli země vycházejícího slunce leží na samém východě Asie. Objevte tuto nesmírně zajímavou zemi kontrastů s Kudrnou. Poznávací zájezd Japonsko vás provede po nejzajímavějších místech a nechá vás japonskou kulturu skutečně prožít.

Japonsko je země, kde se prastaré tradice snoubí se super moderními technologiemi. Najdete zde starobylé chrámy podobně jako v Thajsku, Kambodže či ve Vietnamu i do nebe čnící prosklené mrakodrapy připomínající Dubaj. Vedle unikátní kultury ohromí Japonsko také přírodními šperky. Milovníky hor a vysokohorské turistiky potěší sopka Fudži i Japonské Alpy, které nabízí skvělé podmínky pro pohodovou turistiku i zimní sporty. Horké prameny připomínají sopečné oblasti Nového Zélandu, kde se dá rovněž relaxovat v přírodních horkých tůních. Japonské řeky se pyšní průzračně čistou vodou stejně jako kalderová jezera. Příznivci relaxu i aktivní dovolené na pláži si přijdou na své na dlouhých písčitých plážích. K tomu úžasná asijská kuchyně a lahodný čaj. Japonsko s Kudrnou poznáte od severu k jihu se všemi jeho krásami za doprovodu zkušeného průvodce.

řazeno

Články

Japonsko - Jeden den gejšou

Martin Hájek

Pokaždé, když s klienty cestuji po Japonsku slýchám neustále jednu a tu samou otázku? „Uvidíme někdy gejšu?” „Je tam to gejša?” „J...

více