Pákistán

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Pákistán

Hornatý Pákistán leží mezi Čínou, Indií, Afghánistánem a Íránem. Na severu se tyčí Himaláj - nejvyšší pohoří světa. Na jihu zemi omývá Arabské moře. Pákistán odedávna vábí milovníky hor, vysokohorské turistiky i extrémní horolezce.

Aby taky ne. Pohoří Karákoram, Hindúkuš i Pamír slibují velkolepá horská dobrodružství a výzvy. A co teprve nahá hora Nanga Parbat - pákistánská královna Himaláje. Na jejím vrcholu stanou jen ti nejzdatnější.

Ovšem nejen hory, divoké ledovcové řeky a hluboká údolí lákají cestovatele do Pákistánu. Pomyslnou špičkou ledovce je setkání se skromnými obyvateli. Pákistánská pohostinnost nezná hranic. Domorodci by se pro své hosty nejraději rozdali.

Cesta do Pákistánu vyžaduje dobrodružného ducha, pokoru a lásku k horám. Návštěvníkům se odvděčí široce otevřenou náručí a nezapomenutelnými zážitky. Vydejte se do této ohromující země s doprovodem zkušeného průvodce. Poznejte s Kudrnou Pákistán!

Při cestách do Pákistánu dbáme na bezpečnostní situaci. Místa, která v rámci zájezdu navštívíme jsou zcela bez rizika. Vyražte s námi za zážitky bez obav!

řazeno