Turistické zájezdy do Itálie

Za zážitky bez obav

Dolomity turisticky

7 dní / 8 800 Kč
Autor: Andrea Havettová

Sardinie s dětmi

10 dní / 17 800 Kč
Sardinie s dětmi

Lago di Garda MTB

6 dní / 9 800 Kč
Lago di Garda MTB

Ferraty Lago di Garda

6 dní / 9 800 Kč
Ferraty Lago di Garda
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená v Itálii

Hory, štíty, úzké cestičky, cyklo trasy, pláže, moře, piráti, víno a především skvělé jídlo. Domovina rychlých aut a pohádkových horských jezer. Které jsou odměnou po náročném dni tak jako třeba Lago di Garda. Vyhlídkový let nad horskou lokalitou Castellucio Vás vezme i k zasněženým vrcholkům.
V bělostných Dolomitech si užijete dechberoucí scenérie, ať už navštívíte Dolomity turisticky nebo ferratově. V pohoří dosud najdete stopy první světové války, zákopy, tunely i ferraty, které dříve sloužily vojákům.
Elba je pořád cílem všech pirátů, už to sice není takové, jaké to bývalo, myslím tím, bouřlivé, ale spíš pomalé. Párkrát za den se tam objeví banda s lodí u pláže, vybere si svačinky, vykoupí zmrzlinu, občas si vezmou i nějaké ty hodinky a odplouvají na širé moře.
Rebelská Itálie ukrývá i plno ferrat, můžete zkusit jednu, jejíž jméno byste možná někde neměli vyslovovat nahlas: Ferrata doutníkového krále Ernesta Che Guevary.
Potopený vrak obchodní lodě, který jde poznat už i z pláže a je rájem jak zvědavých vodních tvorů tak i těch pozemských.
Pro milovníky cyklistiky má Itálie také spoustu lákadel. Je libo drsné sjezdy na zájezdu Lago di Garda MTB i v Livignu, parádní jízdu na silničce kolem městečka Bormio a nebo pohodovou cykloturistiku na Sicílii?
Prozkoumejte italské hory, nejkrásnější řeky, jezera, pláže i podmořský svět. Potopený vrak obchodní lodě, který jde poznat už i z pláže a je rájem jak zvědavých vodních tvorů tak i těch pozemských. Vyražte za novými zážitky na aktivní dovolenou do Itálie.

řazeno

Články

Tajné šperky střední Itálie

Petr "Kosák" Srp

Zástupy turistů se podle doporučení průvodců tlačí v toskánské Florencii či u šikmé věže v Pise. Jasně - jsou to krásná místa, ale...

více

Dolomity Grand Tour s bikem

Ruda Růžička

Grand Tour, známý etapový přejezd východních Dolomit, zvaný Grand Tour můžete objet v obou směrech. Jeho délka je 342 km a převýše...

více

Když na dovolenou, tak na Sardinii

Táňa Zavřelová, Dalibor Mahel

Sedím v kadeřnictví u své kamarádky Moniky a během procesu zkrášlování plkáme o všem možném. Znáte to, dámy...
A pak zazní on...

více

Jarní ferraty nad Lago di Garda

Dominika Sommerová, Jakub Cejpek

Mám ráda sluníčko a teplo. První jarní hřejivé paprsky mě nabíjí energií a vnucují myšlenky na léto a na skály. V české kotlině je...

více