Zájezdy na Balkán do Řecka

Za zážitky bez obav

Kolmo kolem Bretaně

12 dní / 19 800 Kč
Autor: Zdeněk

Kyrgyzstán

15 dní / 38 800 Kč
Kyrgyzstán

Gruzie a Arménie

15 dní / 23 800 Kč
Gruzie a Arménie - foto: Tomáš Vaníček
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená v Řecku

Když se poví „dovolená v Řecku,“ nemusí hned každý milovník aktivit v přírodě jen ohrnout nos. Právě naopak, měl by ihned zbystřit.

V této kolébce evropské kultury jsou hory, kde se žije jako před sto lety; bílé štíty jsou ozdobeny kláštery a pěšinky pod nimi jsou křižovány osly, kteří jsou stále hlavním dopravním prostředkem v mnoha oblastech. Naše zájezdy Ti umožní pěšky prozkoumat východoevropská pohoří na hranicích Řecka, Bulharska, nebo si na kole projet trojici Makedonie-Albánie-Řecko po prázdných silnicích i neviditelných pěšinkách. Divoké soutěsky a zářivě bílé hory nabízí i Kréta, jejíž návštěvníci zůstávají s oblibou na plážích, zatímco tajemné vnitrozemí zůstává opomenuto.

Samozřejmě, odměnou za námahu je vždy i návštěva pláží a koupačka v mořích, bez kterých se snad žádná návštěva Balkánu neobejde. To vše okořeněno trochou kultury a památek, protože nejen horami je člověk živ. A na závěr – ať už pláže nebo hory, řeckou kuchyni a víno si vychutnáme při každé příležitosti.

řazeno

Články

Peloponés na kolech II

Dalibor Mahel a Zuzana Moravcová

Tento rozlehlý poloostrov, jenž není ostrovem jen díky Korintské šíji, se pyšní nejúchvatnější a nejrozmanitější krajinou a památk...

více