Nabídka práce

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Nabídka práce

Hledáme PRŮVODCE

aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!

Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem.
Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.

Jaké průvodce hledáme?

Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům. Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.

Výběrové řízení:
Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis + případně životopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na pruvodce@kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Vilda Dvořák ml., Vídeňská 99, 639 00 Brno.


Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 10. 3. 2024. Celý proces pak vyvrcholí  12. - 14. 4. 2024 na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na víkendový výběrový maraton. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

Hledáme KUCHAŘE
Kuchař na cestách

Umíš vařit a baví tě to?
Chceš si odpočinout od hektického restauračního provozu?
Máš rád cestování?
Líbilo by se ti připravovat naše polopenze v blízkosti moře nebo hor a ve volných chvílích relaxovat či poznávat okolí?
Nevadí ti spát pod stanem?

Požadavky: spolehlivost a samostatnost chuť vařit v netradičních podmínkách pozitivní přístup za všech okolností zájem o rozvoj svých kulinářských dovedností praxe s vařením pro kolektivy výhodou, ne však nutností Pozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.

Pokud tě tato možnost přivýdělku s cestováním zaujala, zašli svůj životopis a motivační dopis na sklad@kudrna.cz . Vybrané zájemce pozveme na konkurzu, který pořádáme na Vysočině 12.-14.4. 2024Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy

Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na doprava@kudrna.cz.

Požadavky na řidiče:
  • profesní průkaz
  • platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D"
  • potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D"
  • uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost)
  • karta řidiče do digitálního tachografu
  • minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne jen linkovou).
Termíny brigád:
vybrané autobusové zájezdy převážně v měsících červenec, srpen a září.