Nabídka práce

výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Nabídka práce

Hledáme dispečera / ku, prodejce zájezdůPráce dispečerů na prodejně zájezdů je nedílnou součástí práce celého týmu. Proto je fajn, brát tuto pozici odpovědně a s nadšením a ona se vám po zásluze odvděčí. Je to práce převážně v kanclu, ale zároveň chceme, aby tento člověk měl prostor cestovat a poznávat naše akce, ale třeba i místa, která v nabídce prozatím nejsou. Člověk na této pozici je prvním kontaktním bodem našeho klienta
Náplň práce:
komunikace s klienty, správa rezervačního systému, tvorba, evidence a archiv cestovních smluv, evidence půjčovny a vybavení (klient – CK/ klient – externí půjčovna), příprava zájezdové dokumentace (seznamy, tvorba zasedacích pořádku, ubytování, věrnostní dárky atd.), organizace praktikantů a brigádníků na dispečinku, základní údržba prodejních prostor

Požadujeme:
min. SŠ vzděláníkomunikativní schopnostireprezentativní a profesionální vystupování, organizační schopnostisamostatnost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnostrelevantní praxe a povědomí o zeměpise (výhodou)angličtina na komunikativní úrovni výhodoudobrá znalost práce na PCznalost MS Office, speciálně EXCEL
Nabízíme:
pozici v stabilní společnosti, mladý kolektiv, přátelskou atmosférubenefitní program
Místo pracoviště: Brno
Nástup: začátkem roku 2022


V případě zájmu o nějakou z výše uvedených pozic posílejte životopisy na e-mail: ekonom@kudrna.cz

Hledáme PRŮVODCE
aneb dobrý průvodce je poklad cestovky!!!


Práce průvodce je vskutku jedním z nejrozmanitějších způsobů obživy. Ve skutečnosti ale není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Neobnáší jenom poznávání nových zemí a lidí. Správný průvodce musí umět také zařídit a domluvit spoustu věcí, v pravý čas se rozhodovat, stmelit kolektiv, bavit lidi, v případě potřeby improvizovat, zkrátka starat se o hladký průběh cesty a ještě k tomu o blaho dalších třeba i 40 lidí. A protože jaký průvodce, takový zájezd, měl by kudrnovský průvodce být tvor jedinečný, schopný přežít všude, vyřešit téměř cokoliv .. a hlavně vždy s úsměvem. Hodí se zkušenosti s organizováním akcí pro kolektivy, výjezdů pro kamarády, ale i vedením turistických či skautských oddílů. Určitou výhodu mají akreditovaní průvodci, ale přijímáme i nadšence, kteří si kurzy doplní dodatečně.
Jaké průvodce hledáme?
Každoročně otevíráme náruč průvodcům pro celé široké spektrum našich akcí - od poznávacích, přes cyklozájezdy až po horské zájezdy a expedice. Přijímáme ale i animátory na dětské akce a nebráníme se ani novým nápadům. Od práce průvodce netřeba očekávat celoroční vytížení na plný úvazek. Jedná se spíše o práci sezónního charakteru. Vítáme i nadšence, kteří si "piplají" byť třeba i jedinou specifickou destinaci nebo zájezd a opakovaně se tam vracejí s nehasnoucí touhou podělit se o ten svůj zázračný kousek Světa s ostatními.
Výběrové řízení:
Máš-li tedy pocit že jsi pro nás jako stvořený/á, neváhej a napiš nám motivační dopis. V něm o sobě prozraď nejlépe všechno, co by nás mohlo zajímat, a odešli na pruvodce@kudrna.cz nebo na CK KUDRNA - Vilda Dvořák ml., Vídeňská 99, 639 00 Brno.


Motivační dopisy shromažďujeme v průběhu celého roku. Odpovíme sprškou všetečných otázek v našem zvídavém dotazníku, který očekáváme vyplněný do 1.2. 2022. Celý proces pak vyvrcholí  25.-27.3. na Vysočině, kam pozveme nadějné uchazeče na víkendový výběrový maraton. Vyplatí se tedy předběžně si rezervovat tento termín.

Hledáme KUCHAŘE

Kuchař na cestách

Umíš vařit a baví tě to?

Chceš si odpočinout od hektického restauračního provozu?

Máš rád cestování?

Líbilo by se ti připravovat naše polopenze v blízkosti moře nebo hor a ve volných chvílích relaxovat či poznávat okolí?

Nevadí ti spát pod stanem?

Požadavky:spolehlivost a samostatnostchuť vařit v netradičních podmínkáchpozitivní přístup za všech okolnostízájem o rozvoj svých kulinářských dovednostípraxe s vařením pro kolektivy výhodou, ne však nutnostíPozor! Nejedná se o práci trvalého charakteru. Spíše o způsob, jak si ve volném čase přivydělat a navíc ještě procestovat kus světa a poznat nové lidi i sebe sama.


Pokud tě tato možnost přivýdělku s cestováním zaujala, zašli svůj životopis a motivační dopis na sklad@kudrna.cz . Vybrané zájemce pozveme na konkurzu, který pořádáme na Vysočině 25.-27.3. 2022Hledáme brigádníky na pozici 2. řidič zájezdové dopravy
Máš zájem si přivydělat jako 2. řidič v dálkové autobusové dopravě a zároveň prožít atmosféru našich zájezdů? Pokud ano, pošli krátký motivační dopis a životopis na doprava@kudrna.cz.


Požadavky na řidiče:


profesní průkaz, platná lékařská prohlídka pro řidiče skupiny "D", potvrzení o platném školení řidičů skupiny "D", uzavřenou platnou pojistku " Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu zaměstnavateli" (pojistka na blbost), karta řidiče do digitálního tachografu, minimálně 5 letá praxe a zkušenosti se zájezdovou dopravou (ne linkovou).


Termíny brigád:


vybrané autobusové zájezdy převážně v měsících červenec, srpen a září.