Věrnostní program

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Věrnostní program

Pro účastníky jakéhokoliv zahraničního zájezdu s Kudrnou, jsme připravili zákaznickou kartu, se kterou lze u našich partnerů získat zajímavé slevy. Výhodněji tak zakoupíte cestovatelské vybavení a využijete různé služby více či méně spjaté s pohodou, relaxací a volným časem.

Uvedený seznam se během času obměňuje a doplňuje, takže se vždy před nákupem mrkněte, zda vámi vyhlédnutý obchod patří mezi ty, kde můžete zákaznickou kartu uplatnit 

Oblečení, vybavení, outdoor, mapy, průvodci, cestopisy:

HUSKY cz

HUSKY cz

8% sleva na nákup v síti kamenných prodejen Husky po předložení kudrnovské zákaznické karty

www.huskycz.cz

 

Český Ráj

ČESKÝ RÁJ

V e-shopu Český ráj outdoor sport můžete uplatnit slevu 10%. U již slevněného zboži bude sleva dopočítána do teto hodnoty. K uplatnění slevy pak v objednávce stačí jen zadat slevový kód "ckkudrna". Sleva jde uplatnit i v kamenné prodejně, tam postačí předložit naši zákaznickou kartu.

www.ceskyraj.com

 

E-shop Ultrasport

ZOOKEE - funkční oblečení Sensor

Pro klienty CK Kudrna jsou připraveny o 20% výhodnější podmínky pro nákup zboží na e-shopu www.sensor.cz. K objednávce stačí zadat promo kód "kudrna2019".

 

www.sensor.cz | www.zookee.cz

 

vodák sport

VODÁK SPORT

Sleva 10% na běžky, lodě Pyranha, Jackson Kayak, EXO a vybrané modely Gumotex.
Sleva 10% na vybavení na vodu značek YAK a VODÁK sport.
Sleva 10% na půjčovnu - lodí a vodáckého vybavení - běžek a vybavení na běžky.

www.vodak-sport.cz

 

ALPSPORT

ALPSPORT BRNO

Sleva pro Vás 9% v kamenné prodejně v Brně na Josefské 3. Stačí když předložíte zákaznickou kartu Kudrna a bude vám poskytnuta sleva 9% na celý sortiment.
ALPSPORT s.r.o. je distributorem nebo přímým dovozcem mnoha značek, například SCARPA, MICO, KONG, LANEX, CHILLAZ, GRIVEL, POMOCA, GRIFONE, SKI TRAB, HOT PACK provozovatelem maloobchodních prodejen ALPSPORT v Brně, Ostravě, Praze a rovněž také internetového obchodu ELIASS.net

www.alpsport.cz

 

 

logo HUDY SPORT

HUDY SPORT

Sleva po předložení zákaznické karty Kudrna 7% na nákup outdoorového vybavení a oblečení v síti obchodů Hudy sport po celé republice.

www.hudy.cz

 

 

logo Mountain shop

Singing Rock - MOUNTAIN SHOP

Sleva 5% na nákup v kamenném obchodě Mountain shop v Poniklé 317. Možno objednat zboží i na dobírku z e-shopu na www.mountainshop.cz, kde jsou slevy odstupňovány dle ceny nákupu: nad 5.000 Kč sleva 5%, nad 20.000 Kč sleva 10%.
Slevové karty a členské karty spřátelených společností zde neplatí.

www.mountainshop.cz | www.singingrock.cz

 

 

Fashion Shop Scandinavia

SCANDINAVIA - SPORT AND FASCHION SHOP

To nejlepší oblečení a outdoorové vybavení nejen ze Skandinávie! Kamenné prodejny v Praze a Litoměřicích a internetový obchod specializující se na zboží nejvyšší kvality z Norska, Švédska, Dánska a dalších zemí. V naší kolekci naleznete vlněné prádlo, membránové budny, outdoorové kalhoty, spacáky, stany, skládací lodě, outdoorovou kávu, vařiče, expediční jídlo a další. Jsme výhradní dovozci pro ČR i SK značek jako Devold, Bergans, Klattermusen, Dale of Norway, Kari Traa, Growers Cup a dalších jedinečných značek. Klientům CK Kudrna poskytujeme 10% slevu na celý sortiment (vyjma již zlevěného zboží).

www.scandinavia.cz | info@scandinavia.cz

 

Cyklistika, cyklopříslušenství, komponenty

 

skike

AZUB BIKE

AZUB BIKE je specialistou na netradiční cyklistické produkty jako jsou skládací kola, lehokola, dětské vozíky za kola či vodotěsné brašny pro cyklistiku a fotovybavení. Všem zákazníkům CK Kudrna nabízí 10% slevu na všechny produkty z nabídky s výjimkou lehokol a výrobků firmy Schlumpf.

www.azub.cz

 

Lyžování, zimní sporty

 

Barnex

BARNEXSPORT • prodej • servis • půjčovna • testování

při předložení zákaznické karty CK Kudrna 10% sleva na servis a půjčovnu, 5% na nezlevněné a 2% na zlevněné zboží. Vybírejte z kompletního sortimentu. Lyže, běžky, snowboardy, kola a inline. Zákazníci Barnex sportu mají u CK Kudrna slevu 7% (max 700 Kč)

  • Kaštanovou 70b., Brno
www.barnexsport.cz

Fotografie a zpracování fotografií

 

digitální studio

Tisk velkoformátových fotografií - momentálně nefunkční

15% na nákup (slevu je možné čerpat na základě unikátního kódu při objednávce
- kód pro klienty CK Kudrna 9494, sleva se odečtě automaticky).

www.tisk-fotografie.cz

 

Cestovatelské kluby, restaurace a hospůdky

 

hedvabná stezka

Klub cestovatelů v Brně (nekuřácká cestovatelská hospůdka)

10% na konzumaci (o slevu se přihlašte při placení u pokladny). Jídelníček, program a jak restauraci najdete se dozvíte zde .

www.hedvabnastezka.cz/brno

 

 

Máte-li i vy zajímavou nabídku zboží či služeb a chtěli byste klientům cestovní kanceláře Kudrna nabídnout slevu, či chcete aktualizovat informace uvedené na této stránce, ozvěte se na reklama@kudrna.cz