Podporujeme

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Podporujeme

MOST ProTibet o.p.s MOST ProTibet o.p.s

MOST ProTibet se zabývá rozvojovou pomocí v indickém Himálaji a v Tibetu. Zaměřuje se především na podporu vzdělanosti a zlepšování životních podmínek lidí žijících v Tibetu a indickém Himálaji. 
Formou Adopce ProTibet pomáhá  tibetským dětem, malým mnichům a mniškám v exilových i klášterních školách, nomádským rodinám a starým lidem.

Pro českou veřejnost pořádá v průběhu celého roku různé kulturně vzdělávací akce, neznámější z nich je Festival ProTibet a Café Protibet. Dále nabízí přednášky a workshopy nejen pro veřejnost, ale také pro školy. MOST spolupracuje s dobrovolníky, univerzitami a neziskovými organizacemi doma i v  zahraničí.

www.protibet.cz

 

Míra Jančík MÍRA JANČÍK - SPORTOVEC

Miroslav Jančík - běžec, dobrodruh, průvodce CK Kudrna. Krom jeho ambic na všech možných i nemožných akcích jsme pro vás připravili ve spolupráci s Mírou zpestření vašich aktivit na soutěžích poněkud náročnějšího druhu. Mrkněte na více v odkazu.

 

Koalice proti palmovému oleji Koalice proti palmovému oleji

KPPO je nezávislá platforma organizací i jednotlivců, která přispívá ke snížení nadbytečné spotřeby palmového oleje v ČR. Pořádá osvětové akce, zajišťuje politický lobbing a komunikuje s obchodní sférou. Mezi hodnoty KPPO patří otevřenost a transparentnost, odbornost a zachování přírodního a kulturního dědictví. Všem členům je přirozený soucit s živou přírodou ve smyslu respektu k přirozeným procesům planety Země, k potřebám lidí, zvířat, rostlin a k uchování nerostného bohatství.

www.stoppalmovemuoleji.cz