Zájezdy do Rakouska na kurzy a zážitky

Za zážitky bez obav

Dolomity turisticky

5 dní / 8 800 Kč
Autor: Andrea Havettová

Korsika - GR 20

13 dní / 19 800 Kč
Korsika - GR 20

Madagaskar expedičně

24 dní / 58 800 Kč
Autor: Dalibor Mahel

Kyrgyzstán

15 dní / 38 800 Kč
Kyrgyzstán
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Zájezdy za zážitky na kurzy

Kurzy pořádané CK Kudrna vám otevřou brány do úplně nových a nevyzkoušených aktivit nebo vám pomůžou se v nich zdokonalit. Kurzy vás krok za krokem provedou základními dovednostmi po teoretické i technické stránce a zkušenějším rozšíří a upevní to co již znají. V kurzech budete rozděleni na skupin podle vašich zkušeností, aby se každý mohl rozvíjet podle svého tempa.
Vybírat můžete z mnoha tradičních i méně tradičních aktivit v ČR i po celém světě. Neměl by vás minout vodácký kurz na Salze, ferratový kurz v Raxalpe nebo fotokurz ve slovinských Alpách. Pokud vás lákají adrenalinové zážitky pak se můžete ponořit do tajů freedivingu a potápění v Itálii, speleologie v Moravském Krasu, jachtingu v Polsku nebo do putování na koních po české přírodě. Všechny kurzy jsou vedené instruktory a průvodci s potřebnou certifikací, kteří zajistí bezpečnost i hladký průběh kurzu.
Nikdy není příliš pozdě začít se učit novým věcem a nechat si v žilách proudit nadšení z nově zvládnutých dovedností. Jenom pozor, hrozí nebezpečí, že se do nového koníčku zamilujete a stane se vaší novou životní vášní.

Jezdíme do těchto destinací:

Bosna a Hercegovina, Česká republika, Indie, Itálie, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko

řazeno

Články