Ukrajina

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Ukrajina

Další z kudrnovských srdcovek! Druhý největší evropský stát láká svou divokostí i tajemností a v naší nabídce je zastoupen docela bohatě. Vybere si určitě každý nadšenec do historie i sportů!

Na týdenní poznávačce navštívíme mimo jiné Kyjev, kolébku východoevropského světa, ale také místo jedné z největších katastrof 20. století, Černobyl. Legendární Koločavu a Mukačevo, které známe z příběhů o Nikola Šuhajovi, můžete projít jednodenními túrami skrze kouzlené Zakarpatí. Pokud máte raději rychlejší pohyb, tuto kopcovitou krajinu můžete sjet i na kole – neslibujeme ale žádné pohodlí! Bolavé zadky kompenzujeme výhledy do krajiny a krásnými vzpomínkami. Vodáci si můžou sjet nenáročné řeky bývalé východní hranice Československa, Podkarpatské Rusi. Za kulturou i nákupy se dá vyrazit do předvánočního Lvova, ve kterém se snoubí východ i západ, Evropa a Asie. A pokud rádi obdivujete liduprázdnou zasněženou krajinu, zkuste s námi Silvestr nebo jen „obyčejný“ zimní týden v Podkarpatské Rusi. Bude to totiž zima, jakou si budete dlouho pamatovat.

Ukrajina, kraj dosud neobjevený Západem, je srdcovkou mnoha Čechů. Kudrnovští průvodci jsou jedni z nich. Proč si tedy neprojít tento svět s těmi, kteří mu opravdu rozumí?

řazeno