Pohodové zájezdy do Rakouska

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Pohodové zájezdy na prodloužené víkendy

Zdají se vám pracovní dny úmorně dlouhé a jednotvárné? Máme pro vás řešení! Prodloužené víkendy vám vrátí energii a nabijí vás do dalších pracovních týdnů. Budete překvapeni, kolik se toho dá za pár dní stihnout. Myslíme na všechny, a tak jsme přichystali zájezdy ze všech kategorií a obtížností v průběhu celého roku od jara do zimy.
Turisté ocení horské výhledy z Dachsteinu v Rakousku, náročnější přechod Julských Alp nebo pohodové toulání se jarním Maďarskem. Cyklisté a vodáci zbystří pří nabídce MTB ve Slovinsku a sjezdech romantické Salzy na kánoi. Na své si přijdou hlavně milovníci Via Ferrat pro které je prodloužený víkend přímo ideální pro výjezd do Rakouska, Itálie nebo Slovinska. Pokud raději relaxujete v klidu, nenechte si ujít zájezd na hrady a termály v Rakousku nebo požitkářské Malé Karpaty. Zimní nadšenci mohou vyzkoušet svoji otužilost na sněžnicích v Česku nebo v Raxalpe v Rakousku. To je jen krátký výčet všeho, co se dá za delší víkend zažít. V nabídce toho je mnohem víc! Pokud chcete trávit čas celá rodina pospolu, jsou tu pro vás zájezdy uzpůsobené pro rodiče s dětmi, jako je například ferratový víkend v Rakousku.
Můžete víkendové zájezdy pojmout jako ochutnávku a poznávání nových míst a aktivit, které jste ještě nezkusily, ale které vás vždycky lákaly. V ceně zájezdy je i doprava z ČR na cílové místo a zpět. Abychom ušetřili čas, jedeme většinou přes noc. Zajišťujeme i ubytování a u většiny zájezdů je i polopenze buď v místním penzionu nebo formou kudrnovské polopenze.
Odteď už je konec obav z toho, že vyhoříte a zůstanete bez elánu. Prodloužený víkend v přírodě vás opět postaví na nohy a zvedne vám náladu na dlouho dopředu.

Jezdíme do těchto destinací:

Česká republika, Maďarsko, Německo, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko

řazeno

Články

Po stopách bájného Zlatoroga

Lucie Šímová a Hynek Vrzala, Dominika Sommerová

Jen málokterá země se dokáže pochlubit takovou úctou ke svému přírodnímu bohatství, jako Slovinsko. Tato nejsevernější z bývalých ...

více