Rusko (asijská část)

Za zážitky bez obav

Dolomity turisticky

5 dní / 8 800 Kč
Autor: Andrea Havettová

Korsika - GR 20

13 dní / 19 800 Kč
Korsika - GR 20

Madagaskar expedičně

24 dní / 58 800 Kč
Autor: Dalibor Mahel

Kyrgyzstán

15 dní / 38 800 Kč
Kyrgyzstán
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Rusko (asijská část)

Nekonečná země bohatýrů a kozáků nabízí obrovské možnosti k průzkumu. Rusko, s jeho rozlohou je zemí, která spojuje mnoho světů: Evropu, Asii, Blízký východ i středoasijskou kulturu, které můžete na našich zájezdech ochutnat.

Evropskou část Ruska prozkoumáváme každý rok výlety do velkých center ruských dějin a kultury, jako je Novgorod a Moskva, než se vydáme na průzkum ruské přírody. Tajga, bažiny a hluboké lesy ukrývají stovky dřevěných kostelů, čistá jezera, kláštery a zapomenuté vesnice. Objevíme tajemství labyrintů na Soloveckých ostrovech i petroglyfy u Bílého moře. Do asijské části Ruska se podíváme při jízdě transsibiřskou magistrálou, z Moskvy do Vladivostoku. Během dvou týdnů „ve vlaku“ navštívíme zajímavosti na trase, jako je Kazaň nebo Bajkal. A pokud vás Bajkal zaujme, příští rok se sem můžete s námi vrátit letadlem, a celé obrovské jezero s jeho jedinečným koloritem si s námi objet či obejít, pešky, maršrutkou či lodí.

Na cestách Ruskem nás bude provázet jeho jedinečná příchuť, která voní tak trochu po vodce, tak trochu po plněných pirozích a uzených rybách.

řazeno

Články

Pět bajkalských zastavení

Jiří Roupec

Vše o Bajkalu vědí v Listvjance
Z Brna je to k Bajkalu vzdušnou čarou zhruba šest a půl tisíce kilometrů. Letadlem to zvládne...

více

Rusko - země svatá i prokletá

Ivo "Fík" Dokoupil

Tato ohromná země je natolik rozmanitá, že v ní najdeme snad všechny možné protiklady. Zeměpisné, klimatické, sociální, kulturní i...

více