Pohodové poznávací zájezdy do Rumunska

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Pohodové poznávací zájezdy do celého světa

Pohodové poznávací zájezdy jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí poznat atraktivní místa a zároveň si pořádně odpočinout. Vybrali jsme pro vás lehce dostupné a zajímavé lokality v přírodních rezervacích i historicky bohatých městech, jako je Petrohrad nebo Lvov. Dostatek času bude i na relaxování na pláži u moře, v kavárnách nebo na vycházkách po okolí.
Ubytování je se vším komfortem v penzionech, hostelech nebo plně vybavených stanech u moře. Z místa pobytu se vyráží pouze na nenáročné výlety jen s malým batůžkem. U většiny zájezdů se o vaši spokojenost postará nejen zkušený kudrnovský průvodce či průvodkyně znalý místních poměrů, ale i náš šikovný kuchař nebo kuchařka s vynikající kudrnovskou polopenzí.
Vezměte s sebou své děti nebo prarodiče a odjeďte pozorovat bizony a muflony do rozlehlého přírodního parku ve Francii nebo společně prozkoumejte ty nejlepší pláže a skrytá zákoutí italského ostrova Elba. Bude to bezpochyby nezapomenutelná dovolená, kterou prožijete v klidu a bez starostí.

Jezdíme do těchto destinací:

Albánie, Arménie, Austrálie, Česká republika, Francie, Indie, Itálie, Omán, Rumunsko, Rusko (evropská část), Severní Makedonie, Slovensko, Španělsko, Ukrajina

řazeno

Články

Şureanu, Lotru a Cindrel

Tomáš Cendelín a Lucie Rešková

Toto je skutečné putování. Za 8 dní jsme urazili přes 140 km po svých a natěžko, po horských travnatých hřebenech.

více

Căpăţâni a Parâng

Jana Suchá a František Zouhar

I já mám v paměti dovolenou v Rumunských Karpatech. Byla to již několikátá, ovšem každá z nich je jiná a v něčem nezapomenutelná. ...

více

Když na dovolenou, tak na Sardinii

Táňa Zavřelová, Dalibor Mahel

Sedím v kadeřnictví u své kamarádky Moniky a během procesu zkrášlování plkáme o všem možném. Znáte to, dámy...
A pak zazní on...

více