Slevy z ceny zájezdu

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Slevy z ceny zájezdu

Věrnostní

5 % (max. 500,- Kč) pro majitele kudrnovské zákaznické karty, jimiž jsou všichni účastníci jakéhokoliv našeho zahraničního zájezdu, který absolvovali za posledních pět let. Majitel zákaznické karty mohou využívat slevy u našich partnerů.

Speciální věrnostní

7 % (max. 1000,- Kč) pro majitele kudrnovské zákaznické karty, kteří dosáhnou obratu ročních objednávek zahraničních zájezdů nad 45.000,- Kč. Sleva je platná následující 2 roky po dosažení požadovaného obratu.

Skupinová sleva

pro všechny osoby na jedné smlouvě o zájezdu dle článku 4.1 obchodních podmínek za předpokladu společné úhrady ceny zájezdu. Odhlásí-li se ze zájezdu jeden či více členů skupiny a počet tím klesne pod stanovenou mez, nárok na tuto slevu pro zbývající zaniká a vzniká povinnost rozdíl v ceně zájezdu doplatit.

  • skupina 6–14 osob – sleva 3 % (max. 500,- Kč/os + dárek jako při věrnostní slevě)
  • skupina 15–20 osob – sleva 5 % (max. 500,- Kč/os + dárek jako při věrnostní slevě)
  • skupina 21 osob a více – sleva 5 % (max. 500,- Kč/os + dárek jako při věrnostní slevě) + 1 osoba zdarma. V případě obsazení celého autobusu jsme schopni zajistit úpravu programu, změnit nástupní místa a poskytnout další výhody, včetně dalšího snížení ceny. Je možné sjednat i jiný než v katalogu uvedený termín.

Dětská

10 % (max. 1.000,- Kč) pro děti do čtrnácti let včetně, 20 % speciální dětská – uvedena přímo u vybraných zájezdů. Pro uplatnění slevy je rozhodující věk dítěte v den skončení zájezdu.

Novomanželská

10 % (max. 500,- Kč/os) pro páry oddané nejpozději 2 měsíce před zahájením zájezdu. Pro účely potvrzení této slevy Vás poprosím o doložení Vašeho svazku, ideálně kopií oddacího listu. Nepotřebné údaje je možné začernit např. údaje o rodičích manželů.

Studentská

10 % (max. 500,- Kč), podmínkou je předložení platné karty ISIC nebo jiného dokladu o studiu a věk do 26 let včetně, speciální studentská (uváděna také jako „studentská cena“) - uvedená přímo u vybraných zájezdů.

Turistická

5 % (max. 500,- Kč) pro členy KČT. Podmínkou je předložení průkazu KČT.

Vánoční (platná v termínu 3.11.2023 - 8.1.2024)

10 % (max. 1.000,- Kč) při podání objednávky a zaplacení celé ceny zájezdu do 8. 1. Sleva se vztahuje na všechny na webu publikované vícedenní zahraniční zájezdy s odjezdem od 1. 5. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami a nevztahuje se na příplatky, vstupy a služby stojící mimo katalogovou cenu zájezdu. Rozhodujícím datem je připsání celé ceny zájezdu na náš účet.

Vzájemně lze kombinovat jen některé ze slev, konkrétní možnosti kombinací zjistíte při vyplňování objednávky.