Turistické zájezdy do Švédska

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Aktivní dovolená ve Švédsku

Švédsko v sobě spojuje drsnou atmosféru severských krajin, jedinečnou krásu polární záře a moderní životní styl s tradicí a vstřícným přístup zdejších obyvatel. Snad každý zná písně legendární švédské čtveřice ABBA, které každodenně slýcháme v rozhlasových přijímačích. Jako děti jste jistě četli nebo vám rodiče předčítali některou z knih Astrid Lindgrenové a ve škole vás nutili předvádět cviky na švédské bedně. Švédsko je také zemí Vikingů, kouzelných horských masívů a azurových jezerních hladin. Švédsko zkrátka není jen modrožluté, je krajinou pestrých barev a možností.
Švédsko s námi můžete navštívit v rámci zájezdu Norsko a Švédsko, kde vás čeká zážitky nabitý poznávací okruh cestou Vikingů a Trollů. Královskou cestu nejvyššími horami Švédska nabízí zájezd Švédsko - King’s Trail, který můžete absolvovat nalehko i natěžko. A opravdovou perličkou pro milovníky zimy je zájezd King’s Trail - Laponskem na běžkách.
Nadchla vás divoká severská příroda? Pak právě pro vás máme v repertoáru zájezdy do Finska, Norska i Dánska. Vyjeďte s Kudrnou a zažijte kouzelná dobrodružství pod vedením zkušených kudrnovských průvodců.

řazeno

Články