Adventure zájezdy do Slovinska

Za zážitky bez obav

Mallorca Adventure

8 dní / 23 200 Kč
Mallorca Adventure
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Adventure zájezdy

Adventure zájezdy jsou královským výběrem pro ty, kteří mají dobrodružství a adrenalin vryté hluboko pod kůži. Zájezdy jsou výběrem z adrenalinových aktivit a netradičních zážitků, které se v dané lokalitě dají najít a které pohltí nejednoho adrenalinového nadšence. Našli jsme místa, která jsou svojí polohou kolem rozmanitých přírodních živlů pro outdoorové řádění přímo ideální – podhůří Julských Alp ve Slovinsku, jih Francie, rakouské Dolomity a rozmanitou Mallorcu.
Čeká vás například horolezení na zajištěných cestách Via Ferrata, sjíždění řek na raftu či kajaku, zdolávání kaňonů horských potoků při canyoningu nebo jízda nad korunami stromů po zip line. Každé místo má i své specifické aktivity, které jinde nenajdete. Ve Slovinsku je to hydrospeed či speleologie, ve Francii mořské kánoe a vyhlídková stezka Malého prince, v Rakousku dunící soutěska Daberklamm a na Mallorce MTB, coastering nebo sea cave exploring.
Vybrané aktivity jsou středně náročné a zvládnete je i bez předchozích zkušeností. Většinu programu si navíc lze upravit podle vašich individuálních potřeb. Všemi aktivitami vás bezpečně provede zkušený místní nebo kudrnovský průvodce. Ubytování je zajištěno v osvědčených kempech a na Mallorce v příjemných apartmánech
Mysleli jsme i na aktivní rodiny s dětmi a uzpůsobili pro ně Adventure zájezd v Rakousku. Místní Via Ferraty, rafty, paddleboard, canyoning nebo bobová dráha pro ně budou tím nejlepším dětským hřištěm.
Domů budete ze všech Adventure zájezdů odjíždět nabytí energií a se spoustou nezapomenutelných zážitků.

Jezdíme do těchto destinací:

Česká republika, Francie, Omán, Portugalsko, Rakousko, Slovinsko, Španělsko

řazeno

Články