Jak se přihlásit na zájezd

Za zážitky bez obav
výběr zájezdu
 Zvolte typ zájezdu
Destinace
 Zvolte destinaci
Termín
Odjezd
+/-
Návrat
+/-
Cena
Cena od
Cena do
Ubytování

Strava

Doprava


Náročnost
Náročnost

Jak se přihlásit na zájezd

Rezervace

Místo na zájezdu je možné na 3 pracovní dny zarezervovat. O rezervaci si můžete zažádat telefonicky, e-mailem nebo vyplněním rezervačního formuláře přímo u vybraného detailu zájezdu.

Přihlášení

Na Vámi vybraný zájezd se můžete závazně přihlásit prostřednictvím tlačítka „Rezervovat", které vás automaticky navede do části pro nezávaznou rezervaci nebo závaznou objednávku. Poté je potřeba vyplnit všechny povinné údaje a objednávkový formulář odeslat. Ihned po odeslání od nás obdržíte potvrzení o objednání zájezdu.

Smlouva o zájezdu (dříve cestovní smlouva)

Na základě objednávky zájezdu vám vystavíme smlouvu o zájezdu, kterou obdržíte elektronicky, podle toho, jak jste uvedli v objednávce zájezdu. Cestovní smlouvu si důkladně překontrolujte.

Úhrada zájezdu

Záloha, obvykle ve výši 50% z celkové ceny zájezdu (včetně příplatků i slev), je splatná nejpozději do pěti pracovních dnů od vystavení smlouvy o zájezdu. Její výši a datum splatnosti, naleznete přímo na smlouvě v části "Úhrady". Doplatek je splatný nejpozději 30 dnů před konáním zájezdu. Pokud doplatek neuhradíte, ztrácíte nárok na místo v zájezdu a v případě plného obsazení můžeme Vaše místa nahradit jinými zájemci. Pokud jste se přihlásili zhruba měsíc před odjezdem zájezdu, je potřeba uhradit cenu zájezdu najednou.

I pro sezonu 2024 pokračujeme v akci "První záloha až 60 dní před odjezdem" 

Abyste se nemuseli obávat o vámi vložené zálohy, tak jsme se i pro tento rok rozhodli posunout jejich splatnost až na dva měsíce před konáním zájezdu či u leteckých zájezdů do doby nákupu letenek. Tedy nyní, po potvrzení vaší objednávky zaplatíte jen poplatek 700 Kč za osobu a první zálohu až 60 dní před odjezdem.


 

Platit lze

 • osobně v hotovosti v našich prodejnách zájezdů
 • přímo na účet složením hotovosti na některé pobočce České spořitelny, číslo účtu 4353645339/0800, u některých akcí je to 1344057339/0800 (máte uvedeno na smlouvě). VARIABILNÍ SYMBOL je číslo vaší smlouvy
 • bankovním převodem - z vaší banky opět na výše uvedený účet. Nezapomínejte na variabilní symbol. Klienti ze Slovenska, stejně jako klienti z jiných zemí, mohou využít náš euroúčet u UniCredit Bank Slovensko IBAN: SK3711110000006619517000, BIC: UNCRSKBX. Částku dle aktuálního směnného kurzu vám sdělí zaměstnanci prodejen zájezdů nebo ja máte uvedené na smlouvě.
 • složenkou – poštovní poukázku typu A si vyzvedněte na poště a vyplňte údaje z cestovní smlouvy
 • Platí-li za Vás zaměstnavatel, současně s objednávkou zájezdu nám zašlete přesný název zaměstnavatele, sídlo, IČO, DIČ a částku v Kč, na kterou máme fakturu vystavit, případně objednávku zaměstnavatele.
 • Pomoci benefitních programů - dají se využít na všechny vícedenní zahraniční zájezdy. Dále se dá s nimi hradit jen základní cena zájezdu (tzn. nejdou uplatnit žádné slevy), nedá se s  nimi hradit námi nakupované služby (letenky, fakultativní výlety a příplatkové ubytování …). Další detaily jsou podrobně popsány u jednotlivých benefitních programů.
  • poukázkami Ticket Benefits společnosti Edenred CZ (Holiday, Sport&Kultura, Multi, Compliments), e-Ticket nebo Edenred Benefits Card (u zájezdů do 30.000 Kč můžete uhradit max. 50% ceny, nad 30.000 Kč max. 30% ceny)
  • prostřednictvím zaměstnaneckých programů Benefit Plus (platba do 20.000 Kč/os/zájezd)
  • prostřednictvím zaměstnaneckých programů Benefity (platba do 10.000 Kč/os/zájezd)
  • UP -  příjmáme poukazy Šek Dovolená, Unišek+, Unišek+ FKSP, Cadhoc a pomoci Gallery Beta (platba do 7.000 Kč/os/zájezd)

Slevy 

Mimo náš slevový systém (viz. VOP), můžete uplatnit slevy i u karet:

Husky 7% max. 700,-
KČT 5% max. 500,-
Sphere 5% max. 500,-
Sphere VIP 7% max. 700,-

Sleva se vždy počítá ze základní ceny zájezd a nekombinuje se s dalšími slevami:

Podrobné pokyny k zájezdu

od nás obdržíte zhruba 2 týdny před odjezdem zájezdu. Vyčtete v nich místo a čas odjezdu, podrobný program, doporučený seznam věcí, informace ohledně ubytování, stravování, pojištění a mnoho dalších potřebných informací. Pokud jste pokyny neobdrželi ani 7 dnů před odjezdem zájezdu, tak neváhejte kontaktovat naši prodejnu zájezdů.

Veškeré dotazy týkající se zájezdu vám rádi zodpovíme prostřednictvím našich kontaktů.